Trucks

Vyvinuto pro výzvy

Exteriér kabiny vozidla Volvo FMX

Pokud již jste fanouškem designu Volva FMX, jeho nejnovější verze vás nezklame. Má zcela nový moderní profil, který je sofistikovanější a sebevědomější než kdy předtím. Splní i ty nejnáročnější úkoly.

Kabina se nově vyznačuje designem se vzpřímeným profilem, větším vnitřním prostorem, velkorysými okenními plochami a nízkou linií dveří. Spodní přední část zesiluje její ikonicky pevný profil, společně s elegantními světlomety ve tvaru písmene V. 

Výrazné linie světlometu probíhají kolem předního nárazníku a ustupují do stran kabiny. V souladu s konceptem modelu Volvo FMX je robustní přední strana ochranná, odolná a její části lze v případě potřeby snadno vyměnit.

Uvidíte také, že Iron Mark vpředu je větší, a při nástupu si můžete všimnout schůdků s protiskluzovým povrchem s dlouhou životností. Na horní části kabiny je ocelové střešní okno opatřeno ochranným rámem pro náročná provozní prostředí. Detaily, které nás odlišují od ostatních.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta 

Volvo FMX – fotografie exteriéru

Získejte více informací o Volvo FMX?

Už na vás čeká.