Trucks

Připraven k akci i na přestávku

Interiér kabiny modelu Volvo FMX

Za volantem vozidla Volvo FMX všechno řídíte vy. Nyní máte větší kontrolu, lepší podporu a více prostoru než kdykoli předtím. Toto místo je přizpůsobeno vaší produktivitě.

Vstupte do kabiny Volva FMX a budete se tu cítit jako doma, i když uvidíte rozdíl oproti minulosti. Váš první dojem bude pravděpodobně takový, že je prostorná a světlá. Všechny tři verze kabiny nabízejí více prostoru.

Jakmile se usadíte, je všechno tam, kde to očekáváte. Volant vám padne přesně do ruky díky funkci naklápění sloupku řízení a vaše ruka přirozeně spočine na nové řadicí páce, úhledně zabudované do sedadla. Viditelnost kolem vozidla je bezkonkurenční. Linie dveří je nízká, plochy oken jsou velkorysé a každý úhel interiéru je navržen tak, abyste měli vše pod kontrolou.

Kromě toho je nová celá přístrojová deska. Díky ní můžete držet ruce na volantu a vaši pozornost na silnici. Budete mít plnou kontrolu nad vším, co potřebujete k tomu, abyste svou práci vykonávali přesně a efektivně.

Přístrojová deska je plně digitální a nabízí nové možnosti přizpůsobení pracovního prostředí vašim potřebám. Nový devítipalcový boční displej poskytuje kontrolu nad funkcemi vozidla, jako je až osm kamer a intuitivní ovládání trakce.

A hlasové ovládání vám v kabině Volva FMX se vším pomůže.

Vnitřní povrchy a materiály vyzařují prémiovou kvalitu, bez ohledu na úroveň provedení. Vyberte si ze tří úrovní provedení a široké škály barev. Najdete svůj styl.

Varianty provedení

Vyberte si ze tří úrovní provedení interiéru a široké škály barev.

Provedení Robust

Dodává se s vinylovým čalouněním a gumovými rohožkami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Dynamic

Dodává se s textilním čalouněním a gumovými rohožkami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Provedení Progressive

Dodává se s plyšovým nebo koženým čalouněním a gumovými rohožkami. Prozkoumejte různá provedení exteriéru v aplikaci Volvo Truck Builder.

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Volvo FMX – fotografie interiéru

Přizpůsobte si své pracoviště

Kontaktujte svého obchodního zástupce Volvo Trucks a vytvořte si své nové oblíbené místo.