Na ulici jako doma

Světlomety ve tvaru písmene V ukazují, že se jedná o Volvo

Zvládne jakoukoliv práci. V kterémkoliv městě. Kdykoliv. Volvo FE si hravě poradí se všem nástrahami města. A přitom díky aerodynamické kabině a výrazným světlům ve tvaru písmene V nenechá nikoho na pochybách, že je plnohodnotnou součástí velké rodiny Volvo.

Bezpečný a pohodlný interiér Volva FE

Celý interiér se nese v duchu bezpečí a pohodlí. Prostor, sedadlo i odkládací schránky – to vše bylo navrženo s ohledem na vás. Ovládání všech přístrojů je ergonomicky rozmístěno, takže máte vše pěkně na dosah.

Převodovka se systémem I-Shift pro vozidla Volvo FE

Dokonale hospodárný provoz

Speciálně navržený motor. Inteligentní převodovka I-Shift. A balíček úsporných služeb. Volvo FE je ztělesněním hospodárnosti na čtyřech (potažmo šesti) kolech.

Kolik můžete ušetřit?
Provozuschopnost znamená ziskovost

Vyšší provozuschopnost

S našimi službami a inovacemi vás potká méně odstávek. A když už k nějaké dojde, omezíme její trvání, jak to jen bude možné. Nic jednoduššího pro nás neexistuje.

Podívejte se, jak toho můžeme dosáhnout
Volvo FE: navrženo pro ziskový provoz

Produktivita v každém šroubku

Od přístupového schůdku speciálně navrženého pro rozvážku až po pokročilý systém pro správu vozového parku – produktivita je u modelu Volvo FE vším.

Pro vyšší produktivitu
Volvo FE: výjimečně bezpečné

Výjimečně bezpečné

Ochrání vás celá sada mimořádných bezpečnostních funkcí. Stejně jako kabina, která byla zkonstruována pro vaši bezpečnost i bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Už žádné riskování
Volvo FE – vyznačuje se výbornou ovladatelností

Nedostižná ovladatelnost

Dostali jste se do uzoučké ulice? Žádný problém – malý poloměr otáčení, asistované řazení a ergonomické rozvržení ovládacích prvků Volva FE vás dostanou z jakýchkoli nesnází.

Podívejte se na výjimečnou ovladatelnost v praxi
Najít nejbližšího prodejce

Seznamte se s Volvem FE

Přečtěte si o všech funkcí Volva FE. Poté se hned vydejte do Volvo Truck Centra, abyste si vozidlo mohli prohlédnout na vlastní oči.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce