Technické parametry kabin Volva FE

  • Rozměry kabin
  • Vybavení kabiny

  

Rozměry kabin

Denní kabina

Denní kabina s pohodlným a dobře navrženým prostředím pro řidiče. Interiér – výška 1 605 milimetrů, délka 1 600 milimetrů, šířka 2 300 milimetrů.

Komfortní kabina

Komfortní kabina nabízí další prostor navíc, kam lze umístit postel pro jednu osobu. Díky dalším odkládacím schránkám jej lze využít také jako kancelářský prostor. Interiér – výška 1 605 milimetrů, délka 2 000 milimetrů, šířka 2 300 milimetrů.

Spací kabina

Spací kabina s lůžkem pro jednu osobu. Interiér – výška 1 605 milimetrů, délka 2 200 milimetrů, šířka 2 300 milimetrů.

Kabina pro snadné nastupování

Kabina pro snadné nastupování má snížený schůdek pro nastupování a bezpečnostním pásem se v ní mohou připoutat až tři spolujezdci. Interiér – výška 1 605 milimetrů, délka 2 200 milimetrů, šířka 2 300 milimetrů.

Vybavení kabiny

Odpružení kabiny
Mechanické odpružení kabiny vpředu i vzadu: vinutá pružina a tlumič nárazů. Pneumatické odpružení vpředu i vzadu: vzduchové měchy.

Sedadlo řidiče
Tři různé úrovně pohodlí: Comfort, Standard a Economy. Všechny tři varianty umožňují nastavení opěradla i výšky a sklonu přední části. Nechybí ani integrovaná opěrka hlavy.

Sedadlo spolujezdce
Dostupné jsou tři různé úrovně pohodlí: Standard, Economy nebo Basic.

Barvy kabin
K dispozici je 300 stálých variant. Kromě toho si lze v rámci zákaznických úprav objednat i další barvy.

Volant
Volant má průměr 460 nebo 500 mm podle konfigurace vozidla a lze jej pneumaticky posunout do požadované polohy.

Střešní okno
Kabinu lze vybavit střešním oknem, které lze otevřít o 50 mm. Může být skleněné nebo ocelové. Lze jej ovládat ručně nebo elektricky.

Topení v kabině
Systém topení v kabině je k dispozici ve dvou variantách: jako ručně ovládané topení nebo ručně ovládané topení a klimatizace. K dispozici je také nezávislé topení o výkonu 2 kW, které lze objednat jako volitelné vybavení.

Interiér kabiny
Interiér kabiny má mnoho praktických a snadno přístupných odkládacích schránek pro umístění dokumentů a osobních věcí. Nad oknem jsou dvě úložné jednotky a také čtyři zásuvky DIN. Volitelně je možné přidat také množství dalších různých úložných přihrádek, podložku na psaní a věšáky na šaty.

Klaksony
Máte na výběr ze dvou typů extra klaksonů, a to elektrických nebo pneumatických – dva pneumatické klaksony namontované na střeše nebo jeden elektrický pod přední maskou.

Lůžko
Lůžko může být jednodílné nebo dvoudílné a má šířku 580 mm nebo 780 mm. Volitelně je k dispozici také ochranná přepážka.

Kabina pro snadné nastupování
Model FE s kabinou pro snadné nastupování (Low Entry Cab) je vybaven otevíráním dveří v úhlu 90° a rovnou podlahou. Řidič má zajištěn skvělý výhled a na nejvyšší úrovni je samozřejmě i bezpečnost celého vozu.

Ke stažení

Technické parametry kabin

Všechny technické parametry kabin ke stažení ve formátu PDF. Ke stažení(PDF, 2.1 MB)
Najít nejbližšího prodejce

Druhý domov

Dopřejte si pohodlí. Vyzkoušejte si sedadlo. I lůžko. Podívejte se do všech přihrádek. Nevěřili byste, kolik se toho do nich vejde.

Najít nejbližšího prodejce