Volvo FH udává směr nákladní dopravě již od roku 1993. A to je jen začátek

Už od počátku výroby před pětadvaceti lety udává Volvo FH nové standardy v nákladní dopravě. Zvláště pokud jde o produktivitu a ziskovost vaší firmy. Na oslavu této skutečnosti dáváme všem dárek – slib, že model Volvo FH bude i nadále v čele pokroku. To znamená ještě více průlomových myšlenek a řešení týkajících se provozu ve snaze o rychlejší přiblížení k nulovým emisím.

Řidičův sen už od prvního dne.
To se nikdy nezmění

Řidiči jsou skuteční hrdinové silnic A v kabině modelu Volvo FH vždy našli bezpečné, ergonomické a pohodlné pracoviště. Víme jistě, že naše inovace změnily každodenní život řidičů k lepšímu. A další novinky ještě přijdou. Je to proto, že oblast nákladních vozidel neustále zdokonalujeme. Jedna věc však zůstává pořád stejná – Volvo FH je sen každého řidiče.

Osoba, která svařuje

V práci pro úspěch vozidla Volvo FH

Před 25 lety vyjelo první vozidlo Volvo FH z výrobní linky v továrně v Tuve. Od té doby bylo smontováno mnoho nákladních vozidel Volvo FH a mnoho dalších bude. Nahlédněte do továren a seznamte se se zaměstnanci z celého světa, kteří se na cestě FH podíleli. Někteří už zde působili, když to všechno začalo.
 

Další videa >
 

Nenechte si ujít předchozí díly. Sledujte historii a vývoj přelomového modelu Volvo FH.

3. díl – Slib, který Volvo FH dává zákazníkům >

2. díl – Jak si Volvo FH našlo cestu k řidičům >

1. díl – Příběh modelu Volvo FH >

Žena v továrním prostředí

Generace se setkávají v závodě na výrobu motorů ve Skövde

V roce 1993, kdy bylo na trh uvedeno první Volvo FH, už Daniel několik let pracoval na montážní lince ve Skövde. Nesma v tu dobu ještě ani nebyla na světě. Dnes jsou kolegy a každý den usilovně pracují, aby dodali hlavní součást pro model Volvo FH – motor.
 

Další informace > 
 

Zajistěte si, aby vám neunikly další články o modelu Volvo FH.

Motor D12 >

Bezpečnost jako prostředek k úspoře nákladů >

Volvo FH – světové nákladní vozidlo >

25 let inovací >

Skupina lidí společně s vozem Volvo FH

25 pozdravů od zaměstnanců z celého světa

Volvo FH je součástí rodiny Volvo Trucks od roku 1993. A vše se odvíjí od lidí, kteří pokračují v jeho vývoji, konstrukci a stavbě – bez nich by toto špičkové nákladní vozidlo, jak ho známe, vůbec neexistovalo. Seznamte se se Shilpou z Indie, která pracuje na pozici mechanický inženýr junior, a s dalšími hrdými zaměstnanci po celém světě, kteří se na výrobě vozu Volvo FH tak či onak podílejí a jež spojuje velká vášeň pro to, co dělají.
 

Další informace >
 

Nenechte si ujít další zajímavé fotopříběhy o Volvu FH.

Zjistěte, jak nákladní vozidlo Volvo FH přispívá k bezpečnosti provozu > 

Podívejte se, která místa může Volvo FH nazvat svým domovem > 

Podívejte se na vývoj vozidla Volvo FH>

Nákladní vozy Volvo FH v jedné řadě

Testování modelu Volvo FH v oblasti zvládání neobvyklých nákladů

Mark Farrow založil se svým otcem společnost MDF Transport. Dnes Mark působí ve společnosti se sídlem v Great Yarmouth v Anglii. Podle Marka přispívá k úspěchu jejich podniku i to, že jejich vozový park tvoří pouze nákladní vozidla Volvo. Seznamte se s týmem společnosti MDF Transport. 


Další videa >
 

Nenechte si ujít předchozí filmy o našich zákaznících, kterým Volvo FH takto pomáhá.

Nákladní doprava jako životní styl – společně s modelem Volvo FH >

Budování dědictví pomocí nákladních vozidel Volvo FH >

minidoc3teaser

Volvo FH příslib vůči zákazníkům

Díky vysokému výkonu, vynikajícímu pracovnímu prostředí pro řidiče a zaměření na bezpečnost je Volvo FH nákladním vozidlem, které pomáhá zvyšovat vaši ziskovost. Inovace neustále mění svět a nákladní vozidla se stávají také mnohem vyspělekšími.

Přehrát video
Řidič ve svém modelu Volvo FH

Jak si Volvo FH našlo cestu k řidičům

Volvo FH je jasnou volbou řidičů už celých 25 let. Přesně takový cíl jsme si na začátku stanovili. A protože jsme se nikdy nepřestali soustředit na to, aby každá inovace byla přínosem pro řidiče, docílili jsme nákladního vozidla, který je více než jen pracovním nástrojem. Je totiž životním stylem.

Přehrát video
Staře vypadající fotografie z továrny

Příběh modelu Volvo FH

Inovace nikdy nekončí. Po představení modelu Volvo FH v roce 1993 se silnice jednou provždy změnily. O 25 let později Volvo FH neustále posouvá hranice nákladních vozidel. Takovému úspěchu ale předcházely dlouhé roky plné tvrdé práce a obtížných rozhodnutí.

Přehrát video
Volvo FH jedoucí přes most

25 způsobů, jak nákladní vůz Volvo FH udržuje silnice v bezpečí

Bezpečnost vždy byla pro společnost Volvo Trucks jednou ze základních hodnot. Díky tvrdým zkouškám a neustálému vývoji zůstává Volvo FH jedním z nejbezpečnějších nákladních automobilů na světě. Sledujte těchto 25 fotografií a dozvíte se více o bezpečnostních prvcích vozů Volvo FH.

Další informace
Volvo FH v suché krajině

25 míst, které může Volvo FH nazvat svým domovem

Je jedno místo, kde si Volvo FH vede nejlépe, a tím místem je celá Země. Déšť, vítr, slunce, sucho, přeplněné silnice či otevřená krajina. Podívejte se na 25 míst, v nichž Volvo FH prokázalo, že se dokáže poprat i s těmi nejnáročnějšími podmínkami.

Další informace
Volvo FH v premiérové červené barvě

25 inovací, které Volvo FH přineslo světu

Volvo FH přišlo s mnoha novinkami už při svém představení před 25 lety – a stejně tak nabízí mnoho novinek i dnes. Obrázky ukazují 25 případů, kdy model Volvo FH učinil vývojový krok kupředu.

Další informace
Volvo FH v islandské krajině

Volvo FH pomáhá s vytápěním na Islandu

Geotermální projekt zajišťuje topení. Při přepravě a pokládce nového potrubí se osvědčilo Volvo FH.

Další informace
Inovace modelu Volvo FH

Takto se Volvo FH neustále vyvíjí

V roce 2018 Volvo FH slaví svých prvních 25 let úspěchu. Být „v čele pokroku“ znamená, že jste vždy o krok před konkurencí. Přinášíme několik důkazů, že společnost Volvo Trucks je v čele pokroku.

Další informace
Speciální edice Volvo FH k příležitosti 25. výročí

Speciální edice Volvo FH k příležitosti 25. výročí

Prohlídka nákladního vozidla
Najít nejbližšího obchodního zástupce

Bližší seznámení s Volvem FH

Máte nějaké otázky? Potřebujete najít konkrétní náhradní díl? Zamluvit si servis? Vybrat si specifikaci vozidla? To vše můžete vyřešit ve Volvo Group Truck Centru.

Najít nejbližšího obchodního zástupce