Prohlášení řidiče nákladních vozidel o interiéru kabiny

Pocta řidičům nákladních vozidel

Každá součást a každý dostupný prostor byl s největší pečlivostí navržen tak, abyste se v kabině cítili pohodlně. A to jak za volantem, tak také ve chvílích odpočinku a spánku.
Úložné prostory v interiéru kabiny Volva FH

Prostorná kabina

Vzpřímenější A-sloupky, nižší tunel motoru a vyšší strop přispěly k tomu, že kabina je opravdu prostorná. Je jako stvořená i pro vysoké řidiče – výška mezi podlahou a stropem totiž činí úžasných 220 centimetrů.

Chcete se dozvědět více?

Spousta prostoru pro osobní věci

Do kabiny si můžete vzít spoustu věcí. Velký přední odkládací prostor, prostor pod lůžkem, zadní přihrádku i venkovní úložný prostor si navíc můžete upravit podle vlastních představ. A využít můžete také dostatek důmyslných přihrádek na drobné věci. 

Větší domov na cestách

Hledáte více prostoru a pohodlí? Objevte rozšířenou kabinu Globetrotter XXL s lůžkem, které je o 250 mm širší a o 130 mm delší než v kabině Globetrotter XL. Nenajdete pohodlnější domov na cestách.

Lůžko v kabině Volva FH

Široké a pohodlné lůžko

Dolní lůžko nabízí pohodlné místo k odpočinku a lze jej roztáhnout tak, aby mělo šířku 900 milimetrů. A vybrat si můžete mezi ručně a elektronicky ovládaným lůžkem s funkcí polohování až do úhlu 55 stupňů – ideální k odpočinku, čtení nebo sledování TV.

Volvo FH – nezávislá klimatizace

Vestavěná nezávislá klimatizace

Účinnější chlazení vzduchu bez negativního dopadu na prostor v kabině nebo aerodynamiku. Vestavěná nezávislá klimatizace I-Park Cool vám v noci zajistí správnou teplotu a ve dne pak poslouží k úspoře paliva.

 

Přečtěte si více informací o systému I-ParkCool. >

Volvo FH – nastavitelný volant

Chytré a pohodlné řízení

Plně nastavitelný volant s 20stupňovým rozsahem naklonění usnadní řízení každému řidiči. Ovládá se pedálem a lze jej snadno sklopit při vystupování nebo nastupování do kabiny.

Prvotřídní sedadlo

Rozsah nastavení sedadla je skutečně špičkový. Krajní polohy v podélném směru od sebe dělí 24 cm a výškově lze nastavení sedadla upravit o 10 cm. Díky tvaru sedadla je navíc zajištěna dokonalejší opora v příčném směru a pohodlnější posed pro řidiče s dlouhýma nohama.

Přístrojový panel nového modelu Volvo FH

Systém ECC se snímači kvality vzduchu

Součástí elektronické klimatizace jsou zdokonalené ventilátory a řada snímačů a filtrů, které se starají o to, aby byl vzduch v kabině dokonale čistý. Výsledkem je nepřekonatelná kvalita vzduchu, vylepšený systém odmrazování a prostředí zcela bez průvanu.

Informační a zábavní systém se službami

Informační a zábavní systém se službami

Intuitivní navigace, systém Dynafleet, zlepšená komunikace a kvalitní zvukový zábavní systém. Integrovaný informační a zábavní systém se službami od společnosti Volvo Trucks nabízí všechny tyto funkce prostřednictvím jediného rozhraní – sedmipalcové dotykové obrazovky. Systém lze ovládat ručně, pomocí hlasových příkazů nebo tlačítek na volantu.

Přehodnoťte své zkušenosti s pohodlím v kabině.

Snadné používání

Snadné používání

Ovládání informačního a zábavního systému se službami je snadnější. Vychutnejte si všechny výhody: lepší a bezpečnější požitek z jízdy, snadnější navigace a efektivnější správa vozového parku.

Tento systém spojuje zvukový a zábavní systém vozidla s funkcemi systému Dynafleet a navigace.

Integrace informačního a zábavního systém se službami umožňuje snadné ovládání. Klepněte na obrazovku, zmáčkněte tlačítka na volantu nebo použijte svůj hlas. Podle toho, co vám vyhovuje.

střešní okno modelu Volvo FH

Bezpečnostní střešní okno

Tónované sklo střešního okna dodává interiéru kabiny světlý a vzdušný dojem a zároveň slouží jako únikový východ. Dodává se se sluneční clonou, síťkou na ochranu před komáry a volitelně také s elektronickým ovládáním.

Najít nejbližšího obchodního zástupce

Druhý domov

Dopřejte si pohodlí. Vyzkoušejte si sedadlo. I lůžko. Podívejte se do všech přihrádek. Nevěřili byste, kolik se toho do nich vejde.

Najít nejbližšího obchodního zástupce