Pro kvalitní spánek

Speciálně navržená nezávislá klimatizace I-Park Cool je do vozidel montována ve výrobě a je zcela začleněna do klimatizačního systému vozidla. To znamená, že pokud v noci teplota výrazně poklesne, klimatizace se vypne a zapne se topení. Až do rána tak budete moci spát při zvolené teplotě.

Účinné chlazení

Systém I-Park Cool je tak účinný, že celou noc budete mít k dispozici chlazení o výkonu 1 000 W. A pokud byste během obzvláště horkého dne potřebovali kabinu rychle zchladit, můžete klimatizaci až na jednu hodinu přepnout do režimu s výkonem 2 500 W.

Dostatečná výška pro stojící postavu v kabině Globetrotter a Globetrotter XL pro model Volvo FH

Nenechte se připravit o prostor v kabině

Metr krychlový prostoru jsme vám v kabině Volva FH nepřidali proto, abychom vám tam následně namontovali klimatizační jednotku. Umístili jsme ji tudíž jinam. Klimatizaci I-Park Cool jsme začlenili do běžné klimatizace, takže nezabírá cenný prostor v kabině.

Volvo FH16 naložené v ledu v poušti

Neplýtvejte palivem

I když se klimatizace velmi často montuje na střechu kabiny, není to zrovna úsporné řešení. Proto jsme klimatizaci I-Park Cool namontovali tam, kde neovlivňuje aerodynamiku vozidla a spotřebu paliva.

Tahač Volvo FH s návěsem zaparkovaný ve tmě

Pro ničím nerušený spánek

Klimatizace I-Park Cool je o 20 dB tišší než ostatní systémy. Vnímaný hluk se tedy snížil o 75 %, což přispěje ke kvalitnějšímu spánku a snadnějšímu vstávání.

Najít nejbližšího obchodního zástupce

Chcete se pořádně vyspat?

Navštivte Volvo Group Truck Centrum, kde vám klimatizaci I-Park Cool ochotně předvedou a sdělí vám všechny informace o inteligentních systémech Volva FH.

Najít nejbližšího obchodního zástupce