Přečtěte si více informací o servisní smlouvě Volvo Gold pro vozidla Volvo FH

Záruka 100% provozuschopnosti

Špičkové provedení, výjimečné služby a široká podpůrná síť. A když k tomu přidáte naše telematické technologie a servisní smlouvu Volvo Gold, dostanete záruku 100% provozuschopnosti. To znamená, že vaše vozidlo bude připraveno vždy, když ho budete potřebovat. A pokud náhodou ne, dostanete od nás náhradní vozidlo nebo finanční náhradu.

Vykročte směrem k maximální provozuschopnosti.
Volvo FH16 – technik na palubě

TELEMATICKÁ BRÁNA – MECHANIK, KTERÉHO MÁTE VŽDY PO RUCE

Prostřednictvím této inteligentní technologie se může servisní dílna spojit s vozidlem a načíst informace o motoru, počtu ujetých kilometrů a spotřebě paliva. Kromě toho si mohou mechanici prohlédnout také diagnostické kódy závad a stav důležitých součástí (brzdového obložení, spojky, akumulátoru atd.). Díky této vzdálené kontrole lze předejít neplánovaným odstávkám. A pracovníci servisu se mohou také připravit na váš příjezd, nachystat si všechny potřebné součásti a opravit vaše vozidlo v nejkratším možném čase.

Služba Volvo Action Service na zavolání – servis kdykoli a kdekoli, když ho právě potřebujete

Služba Volvo Action Service na zavolání – stačí stisknout tlačítko

Neplánovaná zastávka uprostřed ničeho? Stačí stisknout tlačítko služby VAS na zavolání a budete ihned spojeni s operátorem, který hovoří vaší rodnou řečí (systém zkontroluje zemi, jež je nastavena na kartě digitálního tachografu). Operátor už bude vědět, kde přesně se nacházíte a jaké máte ID podvozku. Kromě toho načte případné diagnostické kódy závad a předá je mechanikovi. Vy se mezitím můžete pohodlně usadit, protože pomoc už je na cestě.

Získejte tlačítko VAS
Volvo FH16 – méně nehod

Méně nehod. Vyšší provozuschopnost

Bezpečnost je pro nás absolutní prioritou. Je přímo zakódovaná v naší DNA. A když navrhujeme nový model, bereme ji v potaz při každé činnosti. Čím méně nehod vás potká, tím více času bude moci vaše vozidlo (a řidič) strávit na cestách. Model FH je naše nejbezpečnější Volvo. jaké jsme kdy zkonstruovali. Je vybaven mnoha bezpečnostními prvky, které chrání jak samotné vozidlo, tak i řidiče a ostatní účastníky silničního provozu.

Vyzkoušejte nejbezpečnější Volvo na světě
Najít nejbližšího obchodního zástupce

Oslovila vás vidina 100% provozuschopnosti?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám o vysoké provozuschopnosti poví všechno. Stavte se na Volvo Group Truck Centru nebo zavolejte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce