Ve městě jako doma

Osobitý tvar Volva FL

Kompaktní Volvo FL se cítí jako doma v ulicích jakéhokoliv města. Verze s pohonem čtyř kol přitom dokonale obstojí i na štěrku, blátě či sněhu. Díky aerodynamické kabině, sebevědomému postoji a charakteristickým světlům ve tvaru písmene V přitom nenechá nikoho na pochybách, že je plnohodnotnou součástí velké rodiny Volvo.

Volvo FL zajišťuje nízkou spotřebu paliva při rozvozu po městě

Dokonale hospodárný provoz

Speciálně navržený motor. Inteligentní převodovka I-Sync. A balíček úsporných služeb. Volvo FL je ztělesněním hospodárnosti na čtyřech (potažmo šesti) kolech.

Kolik můžete ušetřit?
S našimi službami a inovacemi vás potká méně odstávek

Vyšší provozuschopnost

S našimi službami a inovacemi vás potká méně odstávek. A když už k nějaké dojde, omezíme její trvání, jak to jen bude možné. Nic jednoduššího pro nás neexistuje.

Podívejte se, jak toho můžeme dosáhnout
Přístupový schůdek je navržen pro rozvážkový provoz

Produktivita v každém šroubku

Produktivitou jsou protkány všechny součásti Volva FL od nástupního schůdku speciálně navrženého pro rozvážku až po pokročilý systém správy vozového parku nebo volitelný pohon čtyř kol.

Pro vyšší produktivitu
Kabina modelu Volvo FL s mimořádnými bezpečnostními funkcemi

Výjimečně bezpečné

Ochrání vás celá sada mimořádných bezpečnostních funkcí. Stejně jako kabina, která byla zkonstruována pro vaši bezpečnost i bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Už žádné riskování
Neuvěřitelná ovladatelnost v hustém městském provozu

Nedostižná ovladatelnost

Dostali jste se do uzoučké ulice? Žádný problém – malý poloměr otáčení, asistované řazení a ergonomické rozvržení ovládacích prvků Volva FL vás dostanou z jakýchkoli nesnází. A s pohonem čtyř kol si poradíte i v těch nejobtížnějších podmínkách.

Vyhledávání prodejců – upoutávka

Seznamte se s Volvem FL

Přečtěte si o všech funkcích a prvcích Volva FL. Poté se hned vydejte do Volvo Truck Centra, abyste si vozidlo mohli prohlédnout na vlastní oči.

Najít nejbližšího prodejce
Bezpečnost, styl a pohodlí: Kabina Volva FL

Celý interiér se nese v duchu bezpečí a pohodlí. Prostor, sedadlo i odkládací schránky – to vše bylo navrženo s ohledem na vás. Ovládání všech přístrojů je ergonomicky rozmístěno, takže máte vše pěkně na dosah.

Volvo FL zajišťuje nízkou spotřebu paliva při rozvozu po městě

Dokonale hospodárný provoz

Speciálně navržený motor. Inteligentní převodovka I-Sync. A balíček úsporných služeb. Volvo FL je ztělesněním hospodárnosti na čtyřech (potažmo šesti) kolech.