Je to přátelské a bezpečné nákladní vozidlo, které dokáže tvrdě pracovat.

Jonas Sandström

Návrhář exteriéru, Volvo Trucks

Volvo FM pro regionální a dálkovou přepravu

Stvořeno pro městské prostředí

Je výkonné. Aerodynamické. Je to král silnic. Volvo FM se ale cítí jako doma i v ulicích měst. Vypadá méně asertivně než někteří jeho bráškové a také není tak vysoké. Pro chodce, cyklisty a řidiče osobních automobilů je tak mnohem snazší navázat oční kontakt s řidičem, což přispívá k bezpečnějšímu a klidnějšímu provozu. 

Aerodynamické tvary nového vozu Volvo FM

Součást rodiny

Nový nápad. Nový design. Nové možnosti. A důvěrně známější než kdy dříve. Podle aerodynamických křivek a čelních světlometů ve tvaru písmene V na první pohled poznáte, že Volvo FM patří do rodiny. Zároveň si však zachovalo také charakteristické rysy, díky nimž byl předchozí model tak oblíbený. Jen mu přibyla trocha smělosti – například v podobě nového, odvážného řešení mřížky chladiče.

Podvozek nového Volva FM 4x2 s nástavbou

Nízká spací kabina

Potřebovali byste větší kapacitu? S nízkou spací kabinou můžete využít prostor nad střechou. S extra nízkým podvozkem činí vzdálenost střechy od vozovky pouhých 261,5 cm, takže budete mít k dispozici dostatek místa pro transportéry automobilů nebo jiné výškové nástavby.

Další informace o nízké spací kabině

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou dílnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu. Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže prodejce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování. V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce vozidel Volvo.

Najít nejbližšího prodejce

Seznamte se s novým Volvem FM

I když vám může Volvo FM připadat důvěrně známé, nenechte se zmást. Navštivte Volvo Truck Centrum, kde vám ochotně předvedou, co vše se změnilo.

Najít nejbližšího prodejce