S nízkou kabinou řidič nemusí nutně obětovat svoje pohodlí.

1,39 m prostoru k úpravám

Pokud se zabýváte přepravou osobních aut, potřebujete nízké nákladní vozidlo. Protože to, zda budete mít prostor pro jeden automobil navíc, je často otázkou pár centimetrů. Nový model Volvo FM s nízkou spací kabinou je nižší než kdy dřív – jeho výška činí při správné specifikaci pouhých 2,61 m. Pokud tedy potřebujete vyhovět evropskému limitu činícímu 4 metry, máte pro svůj náklad k dispozici až 1,39 metru navíc.

Antény neční ze střechy.

Střecha zcela bez překážek

Pokud chcete využít výhod nízké kabiny, nesmí na střeše nic překážet. Všechny antény modelu Volvo FM lze přesunout na jiné místo – anténu sítě WLAN na přední poličku, telefonní anténu na palubní desku a antény mýtného systému, rozhlasového přijímače a systému Dynafleet na boční panel kabiny.

Nastupte do nízké kabiny vozu Volvo FM

Časté nasedání a vysedání

Pokud musíte po celý den z kabiny vysedat a znovu do ní nasedat, měl by být pro vás tento úkon co nejsnadnější. Díky velmi nízkému podvozku se u modelu Volvo FM přístupový schůdek nachází pouhých 26 cm nad zemí (při správných rozměrech a značce pneumatik). Dveře lze otevřít do pravého úhlu, madla vám usnadní nastupování.

Rozměry nízké kabiny vozu Volvo FM

Souhrn výhod

A. Kabina
B. Rám
C. Odpružení
D. Pneumatiky 355/50 (plný náklad)

Najít nejbližšího prodejce

Přijďte se podívat

Máte-li zájem o nízkou spací kabinu, zavolejte prodejci nákladních vozidel Volvo nebo se stavte na prodejně. Prodejce vám rád ukáže vše, co si budete přát.

Najít nejbližšího prodejce