Čím více jej budete používat, tím lépe bude vypadat.

Asok George

Návrhář exteriéru, Volvo Trucks

Designové prvky pro vyšší robustnost: znázornění světlé výšky Volva FMX

Větší. Lepší. Silnější

Všechny známé prvky Volva FMX jsou na svém místě – byly jen rozšířeny a zdokonaleny. Ochranný rám je pevnější a větší, stejně jako rohové nárazníky. Centrální tažné zařízení je vyrobeno z litiny a je dimenzováno na zatížení až 32 tun. Nové čelní světlomety se nachází výše, kde jim nehrozí takové riziko poškození.

Panely karoserie Volva FMX jsou zkonstruovány tak, aby se snadno sundávaly a vyměňovaly

Konstrukce šetřící čas

Všimněte si nezakrytých úchytů na rohových náraznících a panelech karoserie. Nejenže propůjčují vozidlu robustnější vzhled, ale také umožňují rychlou výměnu panelů vlastními silami, takže nebudete muset jezdit do servisu. Takto vypadá naše filozofie mimořádné praktičnosti v praxi.

Nárazník vozu Volvo FMX: pevný a praktický

Přední část – navržena pro maximální provozuschopnost

Ocelový nárazník s polypropylenovou krycí vrstvou odolá téměř všemu, co by mohlo vozidlo zasáhnout (případně do čeho byste mohli najet). Volitelně můžete vozidlo osadit dvěma pevnými chrániči pro výkonná bi-xenonová světla nebo 3mm krytem, který ochrání podvozek. Takže ať už se vrhnete vstříc jakýmkoliv podmínkám, Volvo FMX si s nimi poradí.

Více informací o přední části
Nástupní schůdek Volva FMX

Navrženo pro práci ve stavebnictví

Řidiči pracující ve stavebnictví musí z vozidla často vystupovat a nastupovat. Díky nízko umístěné sklápěcí stupačce s protiskluzovým povrchem to pro ně bude snadné a bezpečné. Tenká raménka zrcátek zajišťují skvělý výhled dopředu a vysoko položené sání vzduchu zlepšuje výhled dozadu. Starosti si nemusíte dělat, ani když se zašpiní čelní sklo od bláta. Stačí vylézt na přední část kabiny a můžete okno snadno očistit. Každý detail byl navržen tak, aby vozidlu i vám usnadňoval práci.

Vyberte si z více než 650 barev. Všechny jsou šetrné k prostředí.

Ušetříte čas i peníze, protože kvůli tomu nemusíte navštěvovat specializovanou lakovnu. Kabinu vám dodáme přesně v takové barvě, jakou si budete přát. Vyberte si z více než 650 různých tónů a odstínů. A pokud si ani z tak rozsáhlé nabídky nevyberete, rádi vám namícháme téměř jakoukoli barvu.

Chcete malou ukázku? Podívejte se na vzorkovník barev.

Nezapomeňte, že počítačový monitor nedokáže barvy zobrazit s absolutní přesností. Vzorky skutečných laků vám ochotně ukáže obchodní zástupce vozidel Volvo. Upozorňujeme, že ne všechny barvy jsou dostupné pro všechny modely a na všech trzích. Na obrázku je vozidlo s nejvyšší možnou úrovní lakování.

V tomto konfigurátoru jsou uvedeny všechny barvy dostupné v prodejním systému. Řada základních barev je k dispozici také s průhlednou povrchovou vrstvou. Pokud jste nenašli barvu, která by odpovídala vašim představám, kontaktujte prodejce nákladních vozidel Volvo.

VT

Přijďte si do něj podívat

Nešetřete ho. Postavte se na nárazník. Kopnete si do něj. Strčte si rukou do čelních světlometů. Stavte se ve Volvo Truck Centru a sami se přesvědčte o odolnosti Volva FMX.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce