Nárazník Volva FMX s polypropylenovou vrstvou

Mimořádně odolný nárazník

Nárazník z vysokojakostní oceli je odolný. Tak odolný, že i když najedete do hromady kamení, jen stěží si všimnete nějakého poškození. A další výhodou je silná polypropylenová vrstva chránící nárazník.

Nárazník se skládá ze tří dílů, k jejichž upevňovacím šroubům se velmi snadno dostanete. V případě nehody tak zvládnete provést výměnu poškozeného dílu sami a tím si ušetříte návštěvu servisu.

Systém ochrany proti podjetí zepředu chrání cestující v osobním automobilu

Systém ochrany proti podjetí zepředu (FUPS)

Přední dolní díl masky je vyroben jako skříňová konstrukce. Při čelní srážce s osobním automobilem zajistí jednotlivé díly ve vzájemné součinnosti dostatečnou odolnost a pevnost. Ochrana proti podjetí zepředu je zkonstruována tak, aby se při nárazu zkroutila zpět a pohlcením části energie ochránila osobní vozidlo.

Spodní kryt chrání motor a omezuje zvíření prachu

Spodní kryt motoru

Při jízdě v terénu může motor snadno doznat újmy. Proto lze Volvo FMX vybavit volitelným přepracovaným 3milimetrovým spodním krytem, který chrání olejovou vanu, hadice i chladič. Všechny součásti, které by se mohly při jízdě v terénu poškodit, jsou tak nyní chráněny, a to i při couvání. A pokud pracujete v prašném prostředí, oceníte také jeho schopnost redukovat víření prachu pod vozidlem.

Najít nejbližšího prodejce

Vždy na přídi

Začít můžete vpředu. Ale to, že se jedná o nejrobustnější vozidlo, jaké jsme kdy zkonstruovali, zjistíte při pohledu na Volvo FMX z kterékoliv strany. Stavte se ve Volvo Truck Centru a podívejte se na něj sami.

Najít nejbližšího prodejce