Servis vozidla – o krok napřed

Servisní plán vozidla Volvo FMX: na míru pro váš provoz

Plánování s ohledem na vás

S bezplatným plánováním servisu vozidla Volvo se nestane, že byste jej potřebovali na staveništi a ono přitom bylo v servisní dílně. Preventivní údržbu plánujeme předem a přesně ji přizpůsobujeme chodu vaší firmy. A jakmile přijedete do některého z našich servisů, postarají se školení mechanici s certifikací k práci na vozidlech Volvo o kvalitní originální servis, k němuž použijí výhradně originální náhradní díly Volvo.

Servis vozidla, na způsob společnosti Volvo
Smlouvy pomáhají udržovat vaše vozidlo Volvo FMX v perfektním stavu

Smlouva Volvo Blue

Se servisní smlouvou Blue bude vaše Volvo FMX vždy ve špičkovém stavu. Je v ní zahrnuta preventivní údržba a náklady budete znát předem, což vám usnadní plánování zakázek. Tím se zvýší vaše produktivita, sníží se celkové náklady na provoz a vaše vozidlo bude dokonale udržováno.

Smlouva Volvo Blue
Po stisknutí tlačítka služby VAS na zavolání budete spojeni přímo s pracovníky servisu

Služba Volvo Action Service na zavolání – stačí stisknout tlačítko

Potkala vás nepříjemnost? Stačí stisknout tlačítko služby VAS na zavolání, které se nachází na palubní desce, a budete ihned spojeni s operátorem. Ten už bude vědět, kde přesně se nacházíte a jaké máte ID podvozku. Kromě toho načte případné diagnostické kódy závad a předá je mechanikovi. Odpočinek. Vy se budete moci v klidu posadit a o nic se nestarat, protože pomoc už je na cestě.

Další informace o službě Volvo Action Service
Správce vozového parku má všechna vozidla trvale pod kontrolou.

Vše pod kontrolou se systémem Dynafleet

Služba Dynafleet Vehicle Status poskytuje správci vašeho vozového parku přehled o varovné a poplašné světelné signalizaci na přístrojových panelech vašich vozidel. Usnadňuje plánování preventivní údržby a přispívá ke zvyšování provozuschopnosti.

I-Shift: bezpečná převodovka, která šetří čas

Převodovka šetřící čas

Převodovka I-Shift propůjčuje vozidlu mimořádnou ovladatelnost. Její výhody však sahají mnohem dále. Díky asistovanému řazení nejsou hnací ústrojí a pneumatiky tak namáhány a zvýší se i životnost převodovky. Interval výměny oleje se prodloužil na 450 000 km. A zlepšili jsme také řízenou diagnostiku. Nechte si své Volvo FMX vybavit převodovkou I-Shift a odměnou vám bude méně času v servisu a více času stráveného užitečnou prací.

Podívejte se, co dalšího převodovka I-Shift umí
Spodní strana podvozku modelu Volvo FMX má ochranu před poškozením

Všechny díly chráněny

Při pohybu na staveništi nebo ve zrádném terénu vždy existuje riziko, že se některý z dílů na spodku vozidla poškodí. Nebo lépe řečeno – až doposud zde bylo. Se vzduchovým odpružením GRAS-G2 však světlá výška Volva FMX vzrostla na 300 mm. Všechny důležité díly (včetně brzd) jsme umístili nad zadní nápravu a motor dostal ochranný 3mm kryt. Museli byste tedy přejet něco opravdu pořádného, aby vás to donutilo k návštěvě servisu.

Seznamte se s podvozkem
Tuhé a snadno opravitelné nárazníky prodlužují životnost vozidla

Nezničitelná příď

Příď Volva FMX byla navržena pro maximální provozuschopnost. Ocelový nárazník s polypropylenovou vrstvou si udrží svůj tvar i po nárazu. A díky nezakrytým úchytům si budete moci nárazník či jednotlivé panely vyměnit sami a odpustit si tak návštěvu v servisu.

Jestliže uvíznete, stačí uvolnit tažné zařízení z litiny a jiné vozidlo vás rychle vyprostí. Dokonce ani čelní světlomety se vám nepodaří jen tak snadno rozbít, protože jsou umístěny výše a jsou chráněny výměnným krytem pro jízdu na silnici a v terénu

Podívejte se na příď
Najít nejbližšího prodejce

Je čas zvýšit provozuschopnost?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám rád podrobně vysvětlí přínos každého prvku, který se podílí na provozuschopnosti Volva FMX. Zastavte se tedy v prodejně nebo zavolejte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce