Trucks

Servisní dílna

Přijímací technik

Lokalita: Volvo Group Truck Center Brno - Popůvky, Vintrovna 211/15, 664 61, Popůvky u Brna

Požadavky:
- střední odborné vzdělání s maturitou
- praxe na pozici přijímací technik nákladních vozidel min. 3 roky  v autorizovaném servisu
- velmi dobrá znalost PC
- ŘP sk. C (E a D výhodou)
- dobra znalost oboru nákladních vozidel a autobusů
- znalost návěsové techniky
- znalost AJ
- časová flexibilita, komunikativnost a profesionální vystupování

Náplň práce:
- přijem vozidel do opravy a předávání vozidel po opravě
- vytváření zakázek
- aktivní komunikace s klienty během oprav
- získání přehledu o opravách prováděných v servisech
- organizace práce na dílně, vedení skupiny mechaniků
- pracovní doba: dvousměnný provoz vč. So

Nabízíme:
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- práce v příjemném prostředí s moderní technologií
- možnost profesního růstu v rámci společnosti v dané oblasti
- motivující finanční ohodnocení
- další zaměstnanecké výhody
- dobrý kolektiv

Nástup možný ihned nebo dle dohody. Společnost si vyhrazuje právo kontaktovat pouze vybrané kandidáty.

Pokud si myslíš, že jsi tím pravým kandidátem, budeme se těšit na Tvůj životopis!

Kontakt: Alena Friedel nebo Jobs Volvo, tel: +420 602 551 873

Zasláním Vašeho životopisu dáváte souhlas ke zpracování a uchování osobních údajů v databázi dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Podívejte se na prostředí vašeho budoucího pracoviště.