Není překvapující informací, že na celém světě je nedostatek profesionálních řidičů. Přilákat a udržet si je bývá nelehký úkol, kterému čelí mnoho společností. Opravdu se to ale vyplatí. Je dokázáno, že zruční, motivovaní řidiči jsou produktivnější a vozidlo řídí bezpečně a efektivně. Jednoduše řečeno, řidiči mají velký pozitivní dopad na hospodářský výsledek.

Nákladní vozidlo Volvo již řidičům nabízí zkušenost světové třídy z hlediska bezpečnosti, manipulace, řízení a komfortu při odpočinku. Pokud jste investovali do pořízení toho správného vozidla, měli byste investovat i do řidiče. Jinak jen sotva zúročíte všechny přednosti nového vozidla. Naše školení profesního rozvoje řidičů vám toho pomohou dosáhnout a nabízejí ještě více. V kurzech řidiči získají mnoho užitečných vědomostí a naučí se jezdit úsporněji a bezpečněji. Díky tomu se zpomalí opotřebování vozidla a sníží se spotřeba paliva, řidiči budou spokojenější a zdravější a můžete očekávat i zlepšení hospodářských výsledků.

Školení řidičů – Podpora pro řidiče – Služby Volvo Trucks

Školení řidičů

Školení Volvo pomáhá řidičům z nákladního vozidla vytěžit maximum a řídit ho bezpečněji, chytřeji a hospodárněji.
 

Přečtěte si více o profesním rozvoji >

Aplikace My Truck – Podpora pro řidiče – Služby Volvo Trucks

Aplikace My Truck

Připojení vozidla k aplikaci pro chytré telefony. Tato funkce poskytuje řidiči okamžité informace o stavu vozidla a umožňuje jeho dálkové řízení.
 

Přečtěte si více o aplikaci My Truck >

Relevantní zprávy a příběhy

Pán lesa

V letošním světovém finále soutěže Volvo Trucks Challenge určené pro řidiče se umístil na druhém místě a je skutečným mistrem úsporné jízdy. Řidič a majitel soupravy na svážení dřeva Bert „Knatte“ Johansson ví, jak maximálně využít každou ...

Přímé řešení nedostatku řidičů

Automobilová nákladní přeprava nyní čelí nedostatku řidičů. V Austrálii, kde je situace obzvláště naléhavá, se prezident a výkonný ředitel společnosti Volvo Group Australia Peter Voorhoeve a jeho kolegové rozhodli postavit problému aktivně....

Obraťte se na prodejce

Obraťte se na obchodního zástupce

Váš místní obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce