Trucks

Kvalita – naše nedílná součást

Není to jen slovo. Je to naše poslání. Neustále se snažíme překonávat očekávání našich zákazníků a neponechat nic náhodě. Tímto přístupem se řídíme při všem, co děláme – od vývoje produktů až po globální síť služeb. Jak však měříme kvalitu? Spolehlivým fungováním našich vozidel. Vozidlo totiž má být na cestách – tam ho ostatně potřebujete. Pro vaši firmu tak budou představovat skvělou investici.

Kvalitní produkty

Každý jednotlivý díl navrhujeme, testujeme, měříme a vyrábíme s přesností, kterou by někteří lidé mohli nazývat až posedlostí. Jedná se o proces, za kterým stojí naše odhodlání a preciznost a který je od začátku do konce řízen vysokým standardem řízení jakosti. Takto se rodí efektivita, provozuschopnost, bezpečnost a pohodlí, s nimiž se setkáváte za volantem nákladních vozidel Volvo Trucks. A spolehlivost, kterou oceníte na každém kilometru.

Kvalitní služby

Naši obchodní zástupci jsou připraveni vám pomoct. Zkušení a dovední mechanici jsou vám vždy nablízku. Naše globální asistenční síť vás ohromí svou velikostí i efektivitou. V oblasti služeb se kvalita projevuje ve všem od snižování spotřeby paliva přes bezpečnost až po produktivitu a bezpečí řidiče. Pomoc i náhradní díly máte neustále na dosah, můžete se opřít o spolehlivost svých vozidel a také se vám sníží náklady.

Chcete vidět kvalitu na vlastní oči?

Navštivte některé z Volvo Truck Center Jeho zaměstnanci vám mohou o kvalitě vyprávět celý den. Je totiž jejich vášní.