Služba Spotřeba a ekonomika pomáhá se snižováním nákladů a tvorby zplodin CO2

Dynafleet: Spotřeba a ekonomika

Který z vašich řidičů jezdí nejúsporněji? A komu by naopak prospělo školení? Služba Dynafleet Spotřeba a ekonomika vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli věnovat analýze dat o vozidlech a řidičích. Upozorňuje na možnosti optimalizace a hlídá emise CO2 vašich vozidel.

Úspora paliva se službou Spotřeba a ekonomika
Získáte pomocníka pro přidělování práce jednotlivým řidičům

Dynafleet: Časy řízení a odpočinku

Se systémem Dynafleet budete mít vždy přehled o činnostech řidičů. S touto službou snadno zjistíte, který z řidičů si má vzít na starosti novou zakázku. Budete včas upozorňováni na hrozící překročení povolené doby práce nebo nedodržení povinné doby odpočinku. A díky automatickému stahování dat z tachografu si ušetříte spoustu administrativy.

Další informace o časech řízení a odpočinku
Sledování polohy: vás dostane do dění

Dynafleet: Mapa a sledování

Už žádné hovory. Ani odhady. Se službou Sledování polohy budete vždy vědět všechno potřebné. Od aktuální polohy vozidla (na úrovni ulic) až po podrobné informace o řidiči, rychlosti, nákladu nebo typu vozidla. S těmito údaji budete moci lépe plánovat, navigovat své řidiče a navýšit zisk své firmy.

Vyzkoušejte službu Mapa a sledování
Rychle, bezpečně a levně

Dynafleet: Komunikace

Rychle, bezpečně a levně – se službou Předávání zpráv se bude moci kancelář vždy spojit s vozidlem. Předejde se tak nákladným nedorozuměním a vy budete moci řidiči předat všechny informace potřebné k tomu, aby se mohl správně rozhodnout, pokud je zrovna na cestě. Můžete s vozidly komunikovat bez omezení a bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Prozkoumejte službu Komunikace
Služba Dynafleet Vehicle Status.

Vehicle Status

Mějte pod kontrolou provozuschopnost svých vozidel. Služba Vehicle Status vám poskytuje informace o stavu varovné a poplašné světelné signalizace na přístrojových panelech vašich vozidel – v době, kdy jste v kanceláři. Tyto informace budete získávat na úrovni jednotlivých vozidel i celého vozového parku. Pomůže vám při plánování a správě dlouhodobé i krátkodobé údržby vašich vozidel.

Seznamte se s výhodami služby Vehicle Status

Jak to celé funguje

Ucelený systém – pro jakoukoli platformu

Se systémem Dynafleet budete mít k dispozici jedinečné a velmi užitečné informace o svých vozidlech Volvo Trucks. Kromě toho jej lze použít i u vozidla jakékoli jiné značky, což vám usnadní provoz smíšeného vozového parku.

 

Pokud již pro správu svého vozového parku používáte jinou platformu, můžeme vám nabídnout službu Data Access, která vám umožní přenášet údaje o vozidle z vašeho nákladního vozidla Volvo do vašeho systému správy vozového parku.

Snadná instalace

Hardware systému Dynafleet je buď nainstalován z výroby, nebo jím může vozidlo dovybavit váš obchodní zástupce Volvo Trucks. Nepotřebujete žádný speciální software – stačí se přihlásit k internetovému portálu systému Dynafleet a ihned budete mít přehled o celém vozovém parku. A s aplikací pro chytré telefony a tablety si budete moci prohlížet údaje odkudkoliv.

Informace a jejich ukládání

Informace o vozidlech a řidičích jsou přenášeny do databáze systému Dynafleet, v níž jsou analyzovány a předkládány uživateli ve formě přehledných výkazů. Kancelář a řidič spolu mohou komunikovat pomocí textových zpráv. Dynafleet lze navíc provázat s vaším systémem pro správu objednávek a fakturaci.

Aktualizované Všeobecné podmínky poskytování služeb Dynafleet Online a Fuel Advice

Změny ve Všeobecných podmínkách:

V souladu s § 1752 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a čl. 15 odst. iii Všeobecných podmínek poskytování služeb Dynafleet Online a Fuel Advice si Vás dovolujeme informovat o změnách v uvedených Všeobecných obchodních podmínkách, které vstupují v účinnost od 25. května 2018, abychom byli v souladu s novým Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR), jenž nabývá účinnosti dne 25.května 2018, a dále reflektovali rozšíření služeb, které Vám poskytujeme.

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB DYNAFLEET ONLINE

VT

Služba na míru

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám rád pomůže s nalezením nejvhodnějšího balíčku služeb systému Dynafleet, který bude odpovídat potřebám vaší firmy.

Najít nejbližšího obchodního zástupce