Služba Spotřeba a ekonomika pomáhá se snižováním nákladů a tvorby zplodin CO2

Spotřeba a ekonomika

Který z vašich řidičů jezdí nejúsporněji? A komu by naopak prospělo školení? Služba Spotřeba a ekonomika vám ušetří spoustu času, který byste jinak museli věnovat analýze dat o vozidlech a řidičích. Odhalí oblasti, v nichž můžete ušetřit. A pomůže vám snížit tvorbu zplodin CO2.

Úspora paliva se službou Spotřeba a ekonomika
Získáte pomocníka pro přidělování práce jednotlivým řidičům

Časy řízení a odpočinku

Se systémem Dynafleet budete mít vždy přehled o činnostech řidičů. S touto službou snadno zjistíte, který z řidičů si má vzít na starosti novou zakázku. Budete včas upozorněni na hrozící překročení povolené doby práce. A díky automatickému stahování dat z tachografu si ušetříte spoustu administrativy.

Další informace o službě Časy řízení a odpočinku
Sledování polohy: vás dostane do dění

Sledování polohy

Už žádné hovory. Ani odhady. Se službou Sledování polohy budete vždy vědět všechno potřebné. Od aktuální polohy vozidla (na úrovni ulic) až po podrobné informace o řidiči, rychlosti, nákladu nebo typu vozidla. S těmito údaji budete moci lépe plánovat, navigovat své řidiče a navýšit zisk své firmy.

Vyzkoušejte službu Sledování polohy
Rychle, bezpečně a levně

Komunikace

Rychle, bezpečně a levně – se službou Komunikace se bude moci kancelář vždy spojit s vozidlem. Předejde se tak nákladným nedorozuměním a vy budete moci řidiči předat všechny informace potřebné k tomu, aby se mohl správně rozhodnout, pokud je zrovna na cestě. Můžete s vozidly komunikovat bez omezení a bez ohledu na to, kde se zrovna nacházejí.

Prozkoumejte službu Komunikace

Jak to celé funguje

Kompletní systém pro jakékoli vozidlo

Se systémem Dynafleet budete mít k dispozici jedinečné a velmi užitečné informace o svých vozidlech Volvo Trucks. Kromě toho jej lze použít i u vozidla jakékoliv jiné značky, což vám usnadní provoz smíšeného vozového parku.

Aktivovat si můžete jakoukoliv kombinaci čtyř služeb systému Dynafleet. Každá služba je k dispozici za pevnou měsíční částku, v níž jsou zahrnuty i roamingové poplatky za mezinárodní komunikaci.

Snadná instalace

Hardware systému Dynafleet je buď nainstalován z výroby, nebo jím může vozidlo dovybavit prodejce nákladních automobilů Volvo. Nepotřebujete žádný speciální software – stačí se přihlásit k internetovému portálu systému Dynafleet a ihned budete mít přehled o celém vozovém parku. A s aplikací pro chytré telefony a tablety si budete moci prohlížet údaje odkudkoliv.

Informace a jejich ukládání

Informace o vozidlech a řidičích jsou přenášeny do databáze systému Dynafleet, v níž jsou analyzovány a předkládány uživateli ve formě přehledných výkazů. Kancelář a řidič spolu mohou komunikovat pomocí textových zpráv. Dynafleet lze navíc provázat s vaším systémem pro správu objednávek a fakturaci.

Rychle, bezpečně a levně

Manuál k aplikaci Dynafleet Android a iPhone App

V této příručce najdete veškeré potřebné informace k aplikaci Dynafleet Android a iPhone. Vozidlo musí být zaregistrováno v systému Dynafleet online.
Uživatel musí mít v Dynafleet vytvořeno uživatelské jméno, heslo a musí mít přiřazeny řidiče a vozidla. Aplikaci si stáhnete z Google Play nebo Apple App store. Instalace probíhá automaticky.

Stáhněte si manuál aplikace Dynafleet Android a iPhone App

Aktualizované Všeobecné podmínky poskytování služeb Dynafleet Online a Fuel Advice

Změny ve Všeobecných podmínkách:

V souladu s § 1752 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník a čl. 15 odst. iii Všeobecných podmínek poskytování služeb Dynafleet Online a Fuel Advice si Vás dovolujeme informovat o změnách v uvedených Všeobecných obchodních podmínkách, které vstupují v účinnost od 25. května 2018, abychom byli v souladu s novým Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů - GDPR), jenž nabývá účinnosti dne 25.května 2018, a dále reflektovali rozšíření služeb, které Vám poskytujeme.

 

VŠEOBECNÉ PODMÍNKY POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB DYNAFLEET ONLINE

VT

Perfektní balíček

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám rád pomůže s nalezením nejvhodnějšího balíčku služeb systému Dynafleet, který bude odpovídat potřebám vaší firmy.

Hledat nejbližšího obchodního zástupce