Trucks

Kompletní nabídka nákladních vozidel Volvo

Díky široké nabídce pohonů a ještě širší řadě modelů se v nabídce společnosti Volvo najde vhodné nákladní vozidlo pro každého. Zde se s nimi můžete seznámit.

  Naše nabídka modelů nákladních vozidel

  Seznamte se s našimi nákladními vozidly a s tím, jak je můžeme přizpůsobit vašim potřebám. Ať už podnikáte v oblasti logistiky na dlouhé vzdálenosti, stavebnictví, nebo v jakémkoli jiném odvětví, své příští nákladní vozidlo najdete právě zde. Podívejte se blíže na nabídku motorů, podvozků a kabin a prostudujte si podrobnější informace.

   

  Více o nabídce modelů nákladních vozidel

  Elektrická nákladní vozidla

  Naše elektrická nákladní vozidla nabízí nulové emise výfukových plynů, nižší hluk a menší vibrace. Přeprava je díky nim čistší a tišší a zároveň se zlepšuje pracovní prostředí řidičů.

   

  Elektrická nákladní vozidla

  Nákladní vozidla na plynový pohon

  Potřebujete nižší uhlíkovou stopu, vysoký výkon a velký provozní dojezd? Prostudujte si naši nabídku nákladních vozidel na plynový pohon. Jsou k dispozici pro jakékoli použití, od svozu odpadu až po dálkovou přepravu. Palivem může být jak LNG, tak CNG vyráběné z bioplynu nebo zemního plynu (podle dostupnosti).

   

  Nákladní vozidla na plynový pohon

Výbava

Seznamte se s vybranými prvky výbavy a našimi inovacemi, díky kterým bude vaše nákladní vozidlo produktivnější, bezpečnější a ekonomičtější. Níže se dozvíte víc o různých možnostech specifikace nákladního vozidla pro konkrétní potřeby vašeho podnikání.

Nákladní vozidlo na míru

Přizpůsobte a nakonfigurujte si ideální nákladní vozidlo, které bude dokonale odpovídat vašim požadavkům.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.