Příručka pro řidiče nákladních vozidel Volvo

Najděte si správnou verzi příručky pro své nákladní vozidlo Volvo. S příručkou budete mít přístup k návodům týkajícím se vašeho konkrétního vozidla a instruktážním videím popisujícím některé funkce automobilu. Pokud máte zájem o informace o dalších dostupných modelech vozidel Volvo, můžete si zvolit také některý z ukázkových podvozků. Aplikace je k dispozici ve 32 jazicích pro Volvo FH, FH16, FMX a FM a ve 30 jazycích pro modely Fla FE.

Truck Finder – vyhledávání použitých vozidel a přívěsů

Zde naleznete použitá vozidla a přívěsy! Truckfinder je užitečná aplikace, pomocí níž snadno naleznete přesně takové vozidlo nebo přívěs, o jaký máte zájem. Můžete si v ní prohlédnout podrobné údaje o vozidle, obrázky a rovněž i kontakt na prodejce. Přístup budete mít také k úplným parametrům vozidla a celobarevným fotografiím a k mapě, na níž je vyznačeno sídlo prodejce.

Dealer Locator

Dealer Locator je užitečná aplikace, díky níž snadno vyhledáte nejbližšího prodejce nákladních vozidel Volvo. Na základě vaší polohy se v aplikaci zobrazí nejbližší z přibližně 1200 prodejen. K dispozici je také filtr služeb, s nímž hravě najdete takového prodejce, který vám pomůže vyřešit váš problém.  

Aplikace Dynafleet

S aplikací Dynafleet si i na cestách udržíte přehled o výkonnosti řidičů a vozidel náležejících do vozového parku. Snadno tak odhalíte důležité trendy a budete moci podniknout okamžitá nápravná opatření pro snížení nákladů a lepší využití vozidel.

Aplikace Volvo Trucks Owners' Gallery

Aplikace Volvo Trucks Owners’ Gallery je rozšířením sekce „Owners’ gallery“ dostupné na stránce http://loadingramp.volvotrucks.com/ pro telefony iPhone. S touto aplikací si můžete prohlížet fotografie sdílené nadšenci z celého světa, přečíst si zajímavosti o konkrétních automobilech a hlasovat pro své oblíbené vozidlo.