Příručka pro řidiče nákladních vozidel Volvo

Najděte si správnou verzi příručky pro své nákladní vozidlo Volvo. S příručkou budete mít přístup k návodům týkajícím se vašeho konkrétního vozidla a instruktážním videím popisujícím některé funkce vozidla. Pokud máte zájem o informace o dalších dostupných modelech, můžete si zvolit také některý z ukázkových podvozků. Aplikace je k dispozici ve 32 jazycích pro Volvo FH, FH16, FMX a FM a ve 30 jazycích pro modely FL a FE.
 

Truck Finder – vyhledávání použitých vozidel a přívěsů

Zde naleznete použitá vozidla a přívěsy! Truckfinder je užitečná aplikace, pomocí níž snadno naleznete přesně takové vozidlo nebo přívěs, o jaký máte zájem. Můžete si v ní prohlédnout podrobné údaje o vozidle, obrázky a rovněž i kontakt na obchodního zástupce. Přístup budete mít také k úplným parametrům vozidla a celobarevným fotografiím a k mapě, na níž je vyznačeno sídlo obchodního zástupce.

 

Dealer Locator

Dealer Locator je užitečná aplikace, díky níž snadno vyhledáte nejbližší servisní zastupení či obchodního zástupce nákladních vozidel Volvo. Na základě vaší polohy se v aplikaci zobrazí nejbližší z přibližně 1200 servisních zastoupení. K dispozici je také filtr služeb, s nímž hravě najdete takového obchodního zástupce, který vám pomůže vyřešit váš problém.   

Systém Dynafleet

S aplikací Dynafleet si i na cestách udržíte přehled o výkonnosti řidičů a vozidel patřících do vašeho vozového parku. Díky tomu snadno zjistíte důležité údaje a budete moci podniknout okamžitá nápravná opatření pro snížení nákladů a lepší využití vozidel.

 

Aplikace Volvo Trucks Owners' Gallery

Aplikace Volvo Trucks Owners’ Gallery je rozšířením sekce určené pro iPhony dostupnou na stránce http://loadingramp.volvotrucks.com/. Díky ní si můžete prohlížet fotografie sdílené nadšenci z celého světa, přečíst si zajímavosti o konkrétních vozidlech a hlasovat pro své oblíbené vozidlo.