Trucks

Výbava

Zjistěte více o součástech výbavy, díky nimž je nákladní vozidlo Volvo vhodné pro splnění náročných úkolů. Disponuje inovativními prvky výbavy, s nimiž zvýšíte svou produktivitu a snížíte spotřebu. Některé z nich usnadňují život a zvyšují bezpečnost, zatímco jiné zpříjemňují požitek z jízdy. Zde je výběr některých nejdůležitějších prvků výbavy našich nákladních vozidel.

Pohodlnější prostředí pro řidiče a bezpečnější provoz

Kamerový monitorovací systém

Kamerový monitorovací systém zlepšuje aerodynamiku nákladního vozidla a přispívá tak k úspornějšímu provozu. Rozšiřuje zorné pole řidiče a funkce nočního vidění poskytuje lepší viditelnost i ve tmě.

Více o kamerovém monitorovacím systému

Život v kabině

Vzhledem k času, který strávíte v kabině nákladního vozidla Volvo, jistě oceníte naše řešení, která mají za cíl maximalizovat pohodlí při životě na cestách. Nejen prostornost a pohodlí kabiny, ale také snadno dostupné úložné prostory posádce co možná nejvíce zpříjemňují pracovní dobu.

Více o interiéru a pohodlí v kabině

Volvo Dynamic Steering

Trápí vás boční vítr, vyjeté koleje nebo výtluky? Volvo Dynamic Steering eliminuje namáhání vašich rukou a ramenou. Komunikuje také s dalšími systémy, které vám pomohou řídit ještě bezpečněji.

Více o systému Volvo Dynamic Steering

Systémy podpory řidiče

Naše systémy pro podporu řidiče jsou navrženy tak, aby přispívaly ke zlepšení bezpečnosti v širokém spektru situací – jak při jízdě vysokou rychlostí na dálnici, tak i v městském provozu v těsné blízkosti ostatních účastníků silničního provozu.

Více o systémech podpory pro řidiče (DSS)

Výkon na míru

Připraveno na montáž nástavby

Čím rychleji dostanete své nákladní vozidlo s nástavbou na míru, tím lépe. Nákladní vozidla Volvo jsou na montáž nástaveb dobře připravena již z výrobního závodu. Výrobci nástaveb navíc od nás získávají rozsáhlou podporu, která zkrátí dodací lhůty a zvýší celkovou kvalitu vašeho nákladního vozidla.


Více o přípravě na montáž nástavby

Podvozek

Chcete nákladní vozidlo s podvozkem, který je zkonstruován tak, aby zvládl všechny úkoly, které na něj naložíte? Přizpůsobíme podvozek vozidla tak, aby přesně vyhovoval nárokům vašich zakázek.

Více o dostupných variantách podvozků

Energie a ekonomika

I-See

Víte, jak optimalizovat rychlost, řazení a volnoběžnou jízdu podle nadcházející topografie, zatáček a dopravní situace tak, abyste ušetřili energii? Systém I-See to ví. Jeho znalosti jsou založeny na datech.

Více o systému I-See

I-Save

Šetřit palivo nebylo nikdy tak jednoduché. Systém I-Save představuje ideální řešení pro snížení spotřeby paliva při dálkové přepravě, a přitom zachovává vynikající jízdní vlastnosti.

Více o systému I-Save

Motory 

V nabídce nákladních vozidel Volvo si můžete vybírat z vozidel poháněných elektřinou, naftou nebo plynem. To platí v celém portfoliu vozidel od středních až po těžká. Podívejte se blíže na různé alternativy pohonu a výkonu, které jsou v nabídce.

Více a nabídce různch alternativ motorů

I-Shift

I-Shift je řada automatizovaných převodovek, které jsou vyvinuty pro plynulejší, pohodlnější a úspornější jízdu. Jsou skutečným vzorem, s nímž se poměřují ostatní výrobci v oboru.

Vice o převodovce I-Shift

Vyobrazené prvky nemusí být součástí standardní výbavy a nemusí být dostupné pro všechny úrovně výbavy a volby hnacího ústrojí.

Výkon na míru

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.