Víme, jak důležité je pro vás držet vozidlo stále na cestách. Proto jsou originální díly a příslušenství Volvo navrženy za účelem dosažení maximální spolehlivosti, životnosti a výkonu. Jsou zárukou kvality a splňují specifikace a přísné požadavky společnosti Volvo. Originální náhradní díly Volvo jsou stejně jako naše vozidla testovány nejen v našich laboratořích, ale také v rámci našich rozsáhlých terénních zkušebních programů, které pokrývají širokou škálu jízdních podmínek, od arktického ledu po pouštní žár.

Pokud dojde k neplánovanému zastavení, náš pokročilý a efektivní logistický systém zajistí vyhledání správných náhradních dílů a jejich okamžité dodání. A naši kvalifikovaní technici budou připraveni vám pomoci, aby se vozidlo co nejrychleji dostalo zpět na cesty. Maximalizace doby provozuschopnosti. A zaručený klid mysli.

Kvalita

Původní stav. Protože to je to, co jste měli na počátku. Můžete se spolehnout na kvalitu, odolnost a spolehlivost, aby vaše Volvo Volvem zůstalo.

Dodání

Správné náhradní díly. Ve správném čase na správném místě. Síť Volvo Trucks pokrývá více než 130 zemí a více než 2000 autorizovaných dílen a servisů.

Záruka

Dvouletá záruka na namontované originální náhradní díly a příslušenství Volvo.

Volvo Trucks Services – Originální náhradní díly Volvo

Originální náhradní díly Volvo

Díky správným součástem a správným specifikacím představují originální náhradní díly Volvo ten nejlepší způsob, jak udržet vaše vozidlo na cestách.

Přečtěte si více informací o originálních náhradních dílech Volvo.
Volvo Trucks Services – Příslušenství Volvo Trucks

Příslušenství Volvo Trucks

Vylepšete vzhled, výkon a pohodlí svého vozidla Volvo.

Přečtěte si více o příslušenství Volvo Trucks.
Volvo Trucks Services – Obchody Volvo Trucks

Obchod Volvo Trucks Merchandise Store

Artikly společnosti Volvo Trucks jsou jedinečné a jsou navrženy tak, aby podporovaly každodenní život řidičů.

Navštivte obchod Volvo Trucks Merchandise Store.

Relevantní zprávy a příběhy

Lehčí nákladní vozidla nabízejí větší kapacitu

Společnost Arclid Transport působí na trhu, kde panuje značná konkurence. Musela proto maximalizovat kapacitu vozidel a zvýšit produktivitu. Investicemi do specifických řešení přepravy a také díky školením řidičů dosáhl správce vozového parku Peter ...

Obraťte se na prodejce

Obraťte se na obchodního zástupce

Váš místní obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce či Truck Centrum