Trucks

Vidět a být viděn

Bezpečnost v dopravě je týmová spolupráce jednotlivých účastníků silničního provozu. Vidět a být viděn je jednoduchý projekt, který ukazuje, jak zvýšit bezpečnost při interakci mezi cyklisty a řidiči nákladních vozidel. Je to výborný a smysluplný skupinový projekt vhodný pro školy a firmy.

Znalosti zachraňují životy

Bezpečnost byla pro společnost Volvo Trucks prioritou odjakživa. Prostřednictvím našeho výzkumu a analýz jsme zjistili, že za většinou dopravních nehod stojí lidský faktor. Proto chceme kromě vývoje inovativních bezpečnostních funkcí pro naše produkty také šířit mezi veřejností naše znalosti o bezpečnosti v dopravě.

Viditelnost je zásadní

Cílem projektu Vidět a být viděn je zvýšit povědomí lidí o tom, jak je důležité být v provozu vidět. Iniciativa se zaměřuje na situace, kterých se účastní cyklisté a další účastníci silničního provozu. Jde v ní o zvýšení bezpečnosti v interakci mezi cyklisty a řidiči nákladních vozidel.

Vidět a být viděn - materiály ke stažení

Vzdělávací sada Vidět a být viděn je zdarma a je dostupná pro každého. Například učitelé mohou tato cvičení provádět se svými studenty a vedoucí pracovníci je mohou využít jako pracovní aktivitu. Inspirativní sada obsahuje návod pro školitele, powerpointovou prezentaci a návod, jak bezpečně provádět venkovní cvičení se zapojením nákladního vozidla

Stáhnout vzdělávací sadu Vidět a být viděn

Zjistěte více o BEZPEČNOSTi Z PRVNÍ RUKY

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám může ukázat všechny bezpečnostní prvky a odpovědět na veškeré dotazy týkající se bezpečnosti.