Trucks

Naše kampaň za bezpečnost v dopravě

VIDĚT A BÝT VIDĚN

Snadná aktivita, která ukazuje, jak zvýšit bezpečnost v interakci mezi cyklisty a řidiči nákladních vozidel.

Život zachraňující rozdíl

Bezpečnost byla pro společnost Volvo Trucks prioritou už od jejího založení. Prostřednictvím našeho výzkumu a analýz jsme zjistili, že za většinou dopravních nehod stojí lidský faktor. To je důvod, proč kromě vývoje mnoha inovativních bezpečnostních prvků pro naše produkty chceme udělat ještě více.

Vidět a být viděn

Naším cílem je zvýšit povědomí lidí o tom, jak je důležité být v provozu vidět. Kampaň se zaměřuje na situace, kterých se účastní cyklisté a další účastníci silničního provozu. Jde v ní o zvýšení bezpečnosti v interakci mezi cyklisty a řidiči nákladních vozidel.

Vzdělávací sada je zdarma a je dostupná pro každého. Například učitelé mohou tato cvičení provádět se svými studenty a vedoucí pracovníci je mohou využít jako pracovní aktivitu.

Vzdělávací sada

Podnětná sada „Vidět a být viděn“ se skládá z návodu pro školitele, powerpointové prezentace a návodu, jak bezpečně provádět venkovní cvičení zahrnující nákladní vozidlo.

Po dokončení aktivit je často vhodné rozdávat dárky, jako jsou reflexní vesty, pro další podporu bezpečnosti silničního provozu.

Stažení vzdělávací sady

Poznejte bezpečnost na vlastní kůži

V jakémkoli z našich Volvo Truck Center vám rádi ukážeme všechny mimořádné funkce našich vozidel a odpovíme vám na veškeré dotazy týkající se bezpečnosti.