Volvo Trucks

Česká republika

×

Nejnovější tiskové zprávy

08A3977 – Tahač FH 4x2 s návěsem pro dálkovou přepravu na silnici

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh nový vůz Volvo FH – novou generaci nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh nové Volvo FH, které se může pochlubit přepracovanou kabinou, inovativními bezpečnostními prvky a pracovním prostředím zaměřeným na řidiče. Hlavním cílem nového designu je poskytnout řidiči produktivnější, bezpečnější a pohodlnější život na cestách.
R2A8182 – Nová řada těžkých nákladních vozů Volvo Trucks

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh novou generaci těžkých nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks představuje čtyři nové nákladní automobily, které kladou silný důraz na prostředí, bezpečnost a produktivitu řidiče. „Na tuto velkou investici do budoucna jsme opravdu hrdí. Chceme být nejlepším obchodním partnerem našich zákazníků, který jim pomůže stát se konkurenceschopnějšími a zaujmout ty nejlepší řidiče na stále náročnějším trhu,“ prohlašuje Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks. Čtyři těžká nákladní vozidla – Volvo FH, FH16, FM a FMX – představují přibližně dvě třetiny ze všech dodávek společností Volvo Trucks.
Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16

Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16 spojující komfort s výkonem a nabízející vynikající produktivitu

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh novou generaci modelu Volvo FH16, ve které se zdařile snoubí nové bezpečnostní prvky, pracovní prostředí, jehož středobodem je řidič, a nejnovější technologie a která zákazníkům nabízí vyšší produktivitu. Nový vlajkový model patří do nové generace vozidel společnosti Volvo Trucks, která byla navržena s ohledem na potřeby řidiče.

Přihlašte se pro odběr tiskových zpráv Volvo Trucks.