Trucks

O SPOLEČNOSTI VOLVO TRUCKS

V čele pokroku téměř sto let

První nákladní vozidlo Volvo Trucks spatřilo světlo světa v roce 1928. Od té doby se z Volvo Trucks stal největší evropský výrobce nákladních vozidel. Dnes jsme odhodláni stát v čele pokroku a utvářet budoucí ekosystém udržitelné dopravy. Vycházíme z našich stěžejních hodnot – kvality, bezpečnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Ve všem, co děláme, se snažíme tyto hodnoty prosazovat.

Kvalita


Náš závazek ke kvalitě spočívá v trvalé snaze překonávat očekávání našich zákazníků a neponechat nic náhodě. Dodávat produkty a služby, na které se můžete spolehnout, s delší dobou provozuschopnosti a nižšími celkovými náklady.

Zjistěte více o kvalitě

Bezpečnost


Prostřednictvím našich bezpečnostních inovací se snažíme předcházet dopravním nehodám a snižovat míru zranění. Naší vizí je nulová nehodovost a neúnavně pracujeme na zvýšení bezpečnosti silničního provozu pro každého.
 


Zjistěte více o bezpečnosti

Ohleduplnost k životnímu prostředí

S vizí dosažení nulových emisí směřujeme k udržitelnější dopravě. Jednou z našich hlavních snah je stát se jedničkou v elektrifikaci.
Zjistěte více o ohleduplnosti k životnímu prostředí

O společnosti Volvo Group

Volvo Trucks je součástí skupiny Volvo Group se 102 000 zaměstnanci, přítomností na 190 trzích a výrobními závody v 18 zemích.

 

Přejít na Volvo Group

ZJISTĚTE VÍCE U OBCHODNÍHO ZÁSTUPCE

Obchodní zástupci Volvo Trucks vědí o naší
společnosti i nabídce všechno. Ozvěte se a dozvíte se ještě více.