Zkušení technici a správné služby ve výsledku znamenají zvýšenou provozuschopnost.

Servisní služby

Správný servis. Nejšikovnější a nejzkušenější mechanici. Náhradní díly nejvyšší kvality. Se servisem od Volvo Trucks budete moci svá vozidla využívat naplno. Telematická brána je novinka, s jejíž pomocí lze neustále na dálku sledovat technický stav vašeho nákladního vozidla. Předem plánovaný servis znamená zvýšenou provozuschopnost, nižší náklady na vlastnictví a lepší kontrola nad plánováním.

Další informace o Servisních službách
Systém Dynafleet vám umožní zvýšit si zisky

Dynafleet

Klíčovým předpokladem dosažení zisku při podnikání jsou informace. Online systém Dynafleet je jejich zdrojem. Poskytuje podrobné informace správy vozového parku a nezbytné pro řízení vašeho provozu.

Více informací o systému Dynafleet.
Ušetřete až 5 % paliva, a to bez námahy

Fuel Advice

Ušetřete až 5 % paliva. Služba Fuel Advice a především naši odborníci na ekonomickou jízdu vám předají analýzy a rady, jak trvale snížit náklady.

Více informací o službě Fuel Advice.
Nákladní vozidla pro každý účel od služby pronájmu vozidel společnosti Volvo Trucks

Pronájem nákladních vozidel Volvo

Nové dopravní zakázky? Potřebujete zareagovat na zvýšenou sezónní poptávku? Ať jsou vaše potřeby jakékoli, na službu pronájmu vozidel společnosti Volvo Trucks se můžete pokaždé spolehnout.

Program profesního rozvoje řidičů vám pomůže využít nákladní vozidlo na maximum

Program profesního rozvoje řidičů od společnosti Volvo Trucks

Prvotřídní nákladní vozidlo si zasluhuje prvotřídního řidiče. Investicí do školení v programu profesního rozvoje řidičů společnosti Volvo Trucks pomůžete řidičům využívat nákladní vozidlo naplno bez ohledu na vaše požadavky. A výsledek? Nižší spotřeba paliva a vyšší produktivita a bezpečnost.

Finanční služby společnosti Volvo vám poskytnou tu správnou pomoc

Volvo Financial Services

Když se na to podíváme s nadhledem, nákladní vozidlo představuje jen část vašeho byznysu. Potřebujete jej financovat, zaplatit a také pojistit. V tom vám pomohou finanční služby společnosti Volvo. Známe váš byznys a dokážeme vám navrhnout vyhovující plán.

Najít nejbližšího prodejce

Pro vaši firmu jen to nejlepší

Tyto služby můžete získat prostřednictvím místního prodejce. Tady jej najdete.

Najít nejbližšího prodejce