Trucks

Zůstaňte v provozu se službami Volvo Trucks

Služby Volvo Trucks

S prémiovým nákladním vozidlem Volvo máte hned od začátku silnou pozici. Náš závazek vůči vám však nekončí předáním klíčů od vozidla. Naopak, je to teprve začátek.
 

Aby byl váš vozový park v perfektním stavu a vaše firma v pohybu, můžete využít přístup do světa digitálních služeb a podpory prostřednictvím portálu Volvo Connect. Objevte chytřejší způsoby, jak zvýšit dobu provozuschopnosti, spravovat vozový park a zlepšovat energetickou účinnost – na základě okamžitých dat poskytovaných chytrými technologiemi a bezdrátovým připojením vašich nákladních vozidel. Díky odborným znalostem vašeho místního prodejce a záruce poskytované originálními díly a servisem Volvo si můžete být jisti, že získáte tu nejlepší možnou podporu během celého životního cyklu nákladního vozidla i po něm.

Volvo Connect

Volvo Connect je portál poskytující přístup k digitálním službám, dokumentům a nástrojům, které zvyšují ziskovost vaší přepravní firmy. Stačí jen požádat svého obchodního zástupce nebo Volvo Connect specialistu o vytvoření účtu. Pak se můžete přihlásit a začít objevovat svět služeb, které vám zajistí náskok před konkurencí.

Přihlášení se do systému Volvo Connect

Správa vozového parku

Naše služby správy vozového parku vám usnadní a zefektivní každodenní práci. Pomohou vám vyhnout se neplánovaným zastávkám. Umožní plánovat přepravní zakázky a servisní prohlídky. Zvýší úsporu energie a bezpečnost. A ještě mnohem více. Vše na jednom místě – Volvo Connect
 

Správa vozového parku

Podpora pro řidiče

Je dokázáno, že zruční, motivovaní řidiči jsou produktivnější a vozidlo řídí bezpečněji a efektivněji. Pokud jste investovali do nákladního vozidla Volvo, je také důležité investovat do vašeho řidiče. Zajistíte tak využití všech výhod svého nákladního vozidla. Naše školení profesního rozvoje řidičů vám toho pomohou dosáhnout a nabízejí ještě více.
 

Podpora pro řidiče

Volvo Financial Services

Každé podnikání je jedinečné a má svůj vlastní způsob zajišťující jeho růst a ziskovost. Proto věnujeme čas úzké spolupráci s vámi, abychom nalezli to správné řešení. Výsledkem je, že finanční řešení poskytovaná společností Volvo Financial Services jsou chytrá, flexibilní a přizpůsobitelná.
 

Volvo Financial Services

Váš šestý smysl

Udělejte další krok ke 100% provozuschopnosti

Váš šestý smysl

Další krok v provozuschopnosti nákladního vozidla

Školicí centrum Volvo Group pro mechaniky

Naše společnost se může pochlubit dalším strategickým bodem. Vybudované moderně vybavené školicí středisko pro mechaniky a technické pracovníky slouží nejen pro interní účely ke vzdělávání Volvo mechaniků, ale slouží i pro školení zaměstnanců našich zákazníků.

Centrum vzdělávání jsme přesunuli z Čestlic do areálu Truck Centra Praha-sever v Klecanech.
 

Díky výborné spolupráci se společností PEMA se nám podařilo vybudovat adekvátní  školicí zázemí, které splňuje ta nejpřísnější kritéria.
 

Tři učebny pro teoretickou výuku se dají variabilně a účelně kombinovat, což umožňuje provádět výuku v menších skupinách studentů, ale zároveň je možné,  díky vhodnému propojení, pořádat semináře i pro velké skupiny posluchačů.   
 

Učebny jsou vybaveny moderními, interaktivními a prezentačními technologiemi. Pro školící účely je zde i uzavřený prostor pro praktickou výuku oprav agregátů a velkých komponentů.
 

Rovněž je zde vyhrazena i oblast sloužící k praktické výuce přímo na školících vozidlech. Nutno podotknout, že předmětem těchto aktivit nejsou jen nákladní vozidla, ale i autobusy.
 

Studenti májí též možnost využít k výuce různé druhy simulátorů a řezy jednotlivých komponentů a funkčních skupin, které jsou velmi praktické a velmi často využívané.
 

Školicí centrum nám pomáhá v koncepci zvyšování úrovně znalostí a praktických zkušeností zejména pracovníků našich servisů.

Buďme v kontaktu

Jste připraveni začít používat službu Volvo Connect? Máte dotaz k některé ze služeb? Obraťte se na svého obchodního zástupce.