Trucks

Servisní smlouva Volvo Uptime Care

Vylepšení provozuschopnosti díky konektivitě vašeho vozidla

Sledování v reálném čase a zajištění provozuschopnosti

Podívejte se, jak konektivita udržuje vaše vozidlo v provozu

Renovace dílů

Spolehlivost. Dostupnost. Udržitelnost.

Servisní smlouva Volvo Flexi-Gold

Přizpůsobí se rytmu vašeho podnikání

Služby Volvo Trucks

Zůstaňte v provozu

Volvo Connect

Usnadnění každodenních činností

Služby pro nákladní vozidla – navržené pro vaše podnikání

Snahou vaší společnosti je dosáhnout maximální doby provozuschopnosti nákladních vozidel a ziskovosti. My se snažíme o to samé. Zjistěte, jak vám můžeme pomoci s podnikáním.

 

Volvo Connect
 

Ať už řídíte vlastní vozidlo, nebo spravujete celý vozový park, nyní můžete nejdůležitější aspekty svého podnikání propojit zcela novými způsoby. Na jednom místě, pomocí jednoho přihlášení a jednoho zobrazení. Portál Volvo Connect je rozhraní pro vaše digitální služby. Můžete si jej představit jako svůj digitální domov pro zvýšení zisku přepravní společnosti.
 

Přečtěte si více o Volvo Connect a našich digitálních službách 

Nové školicí centrum Volvo Group

Naše společnost se může pochlubit dalším strategickým bodem. Tentokrát zcela novým a moderně vybaveným školicím střediskem pro mechaniky a technické pracovníky.

Centrum vzdělávání jsme přesunuli z Čestlic do areálu Truck Centra Praha-sever v Klecanech.

Díky výborné spolupráci se společností PEMA se nám podařilo vybudovat adekvátní  školicí zázemí, které splňuje ta nejpřísnější kritéria.

Tři učebny pro teoretickou výuku se dají variabilně a účelně kombinovat, což umožňuje provádět výuku v menších skupinách studentů, ale zároveň je možné,  díky vhodnému propojení, pořádat semináře i pro velké skupiny posluchačů.   

Učebny jsou vybaveny moderními, interaktivními a prezentačními technologiemi. Pro školící účely je zde i uzavřený prostor pro praktickou výuku oprav agregátů a velkých komponentů.

Rovněž je zde vyhrazena i oblast sloužící k praktické výuce přímo na školících vozidlech. Nutno podotknout, že předmětem těchto aktivit nejsou jen nákladní vozidla, ale i autobusy.

Studenti májí též možnost využít k výuce různé druhy simulátorů a řezy jednotlivých komponentů a funkčních skupin, které jsou velmi praktické a velmi často využívané.

Pevně věříme, že toto nové školicí centrum nám velmi pomůže v koncepci zvyšování úrovně znalostí a praktických zkušeností zejména pracovníků našich servisů, ale že ho budeme moci využívat i pro další školící aktivity.

Pro vaši firmu jen to nejlepší

Tyto služby můžete získat prostřednictvím místního prodejce. Tady jej najdete.