Snahou vaší společnosti je dosáhnout maximální doby provozuschopnosti nákladních vozidel a ziskovosti. My se snažíme o to samé. Zjistěte, jak vám můžeme pomoci s podnikáním.

Volvo FH obdrží servis

Náhradní díly a příslušenství

Víme, jak důležité je pro vás držet vozidlo stále na cestách. Proto jsou originální díly a příslušenství Volvo navrženy za účelem dosažení maximální spolehlivosti, životnosti a výkonu. 

Náhradní díly a příslušenství
Volvo FMX maximalizuje jeho provozuschopnost

Péče o vozidla

Maximalizujte provozuschopnost svého nákladního vozidla díky originálnímu servisu Volvo a servisním smlouvám Volvo.

Péče o vozidla
Člověk optimalizuje své podnikání se společností Volvo Trucks

Optimalizované podnikání

Pro vaše specifické potřeby nabízíme řešení na míru – od správy vašeho vozového a přepravy pomocí systému Dynafleet, personalizovaného poradenství pro zlepšení úspory paliva pomocí funkce Úspora paliva až po snadný přístup ke všem digitálním službám a datům na portálu Volvo Connect.

Optimalizované podnikání
Řidič v nákladním vozidle Volvo

Podpora pro řidiče

Je dokázáno, že zruční, motivovaní řidiči jsou produktivnější a vozidlo řídí bezpečně a efektivně. Pokud jste investovali do nákladního vozidla Volvo, je také důležité investovat do vašeho řidiče – tak zajistíte využití všech výhod svého nákladního vozidla. Naše školení profesního rozvoje řidičů vám toho pomohou dosáhnout a nabízejí ještě více.

Podpora pro řidiče
Člověk získává finanční poradenství

Finanční produkty

Každé podnikání je jedinečné a má svůj vlastní způsob zajišťující jeho růst a ziskovost. Proto věnujeme čas úzké spolupráci s vámi, abychom nalezli to správné řešení. Výsledkem je, že finanční řešení poskytovaná společností Volvo Financial Services jsou inteligentní a flexibilní. Jsou přizpůsobeny vašemu podnikání.

Finanční produkty
Najít nejbližší autorizovaný servis Volvo

Pro vaši firmu jen to nejlepší

Tyto služby můžete získat prostřednictvím lokálního zastoupení Volvo Trucks. Tady jej najdete.

Najít nejbližšího prodejce