Trucks

Všechno, co potřebujete, na jednom místě

Řešení Volvo Connect vám poskytne úplný přehled nejdůležitějších informací pro vaši firmu a navíc okamžitý přístup k řadě špičkových služeb, se vším potřebným pohodlně na jednom místě a s jednotným bezpečným přihlašováním.

Volvo Connect je systém správy vozového parku nákladních vozidel a vaše brána k digitálním službám Volvo Trucks. Nabízí přístup k výkonným nástrojům, které vám umožní sledovat výkon vozidla, plánovat údržbu a zvyšovat produktivitu – vše na jednom místě. Ať řídíte své vlastní nákladní vozidlo nebo řídíte celý vozový park, Volvo Connect poskytuje služby a podporu, které pomohou zvýšit ziskovost vaší přepravy. Kdykoli a kdekoli.

Další informace o službách Volvo Connect najdete níže. Můžete také navštívit Marketplace Volvo Connect nebo o další informace požádat naše specialisty na Volvo Connect či svého obchodního zástupce.

Ještě službu Volvo Connect nemáte?

 

Kontaktujte naše specialisty Volvo Connect.

Vaše provozuschopnost

Díky vědomí, že jsou vaše vozidla v dobrém stavu a připravena k práci, budete mít vše pod kontrolou a oprostíte se od starostí. Volvo Connect vám poskytuje přístup k celé řadě služeb, které zvýší vaši provozuschopnost. Získáte přehled o stavu všech svých aktiv, včetně varování a výstrah. Uvidíte úplnou servisní historii a nadcházející servisní prohlídky. Můžete snadno hlásit problémy související s vaším majetkem. A mnohem více.

Vaše produktivita

Získejte informace, které vám dají nové možnosti a zajistí vám náskok před konkurencí. Řešení Volvo Connect obsahuje služby správy vozového parku, jako je Mapa a sledování, která poskytuje přehled o poloze a stavu každého nákladního vozidla v reálném čase a usnadňuje tak sledování vašich vozidel a majetku souvisejícího s přepravou.

Vaše výkonnost

Díky podrobnému přehledu dosáhnete účinnějšího, koordinovanějšího a produktivnějšího chodu firmy. Řešení Volvo Connect poskytuje služby zvyšující výkon, jako je Spotřeba a ekonomika, která usnadňuje sledování spotřeby paliva v průběhu času. Také řidičům poskytuje užitečné rady, jak zlepšit dovednosti v oblasti úspory paliva.

Podpora všech aspektů vaší práce

Cílem portálu Volvo Connect je rozšířit vaše možnosti. Poskytne vám přístup ke špičkovým službám, kdykoli, kdekoli a jakkoli je potřebujete. Je to až tak jednoduché.

 

V jasném a intuitivním rozhraní se snadno zorientujete. Jakmile se přihlásíte, zobrazí se vám přehled nejdůležitějších informací a služeb. Podrobnější informace zobrazíte pouhými pár kliknutími. Řešení Volvo Connect je flexibilní a lze ho přizpůsobit vašim potřebám a preferencím. Vše je zcela na vás.
 

Můžeme začít?
 

Kontaktovat specialistu na službu Volvo Connect

Toto je Volvo Connect

Zákaznický portál

Chcete-li využít úplný potenciál služeb Volvo Connect, stačí se jednoduše přihlásit k portálu Volvo Connect. Uživatelé mají přístup na základě rolí. Když se tedy přihlásíte, individuálně přizpůsobený řídicí panel vám poskytne úplný přehled informací a služeb, které jsou pro vaši konkrétní roli nejrelevantnější. Výhody tak mohou využít všichni – od majitelů nákladních vozidel a správců vozových parků až po řidiče, dispečery a administrativní pracovníky.

 

Marketplace

V obchodě s digitálními službami, do kterého můžete snadno vstoupit z Marketplace, naleznete digitální služby od společnosti Volvo Trucks i od vybraných partnerů. Postupem času si budete moci právě zde objednat a aktivovat služby ze stále se rozšiřující nabídky.

 

 

 

Vývojářský portál

Díky vývojářskému portálu se bude portál Volvo Connect v budoucnu neustále rozvíjet a zlepšovat. Do nabídky tak budou zařazovány nové, inovativní služby vyvinuté vybranými partnery a dalšími specialisty.

Roste s vámi

Rozvíjejte své podnikání pomocí dynamického rozhraní, které poroste společně s vámi. Dnes vám portál Volvo Connect nabízí přístup k důležitým službám, které vám pomohou s efektivním chodem vaší firmy a s rozvojem podnikání. Ale to je jen začátek. Těšit se můžete na nové digitální služby, s nimiž svou firmu hravě udržíte o krok před konkurencí.

Kontaktujte nás

Jste připraveni začít používat službu Volvo Connect? Máte dotaz k některé ze služeb? Obraťte se na naše specialisty Volvo Connect.