Trucks

Volvo Selected - Použitá vozidla Volvo

Vyberte si použité vozidlo, na které se můžete 100% spolehnout.

Nákup nákladního vozidla je velkou investicí. Musíte si být jistí, že jste se rozhodli správně. Když si vyberete nákladní vozidlo Volvo Selected, víte, že bylo přísně testováno, aby splňovalo stejně vysoké standardy kvality, výkonu a bezpečnosti, jaké požadujeme od našich nových vozidel. Naši certifikovaní technici používají pouze originální díly Volvo a mají přístup ke všem specializovaným zařízením, diagnostickým nástrojům a databázovým systémům potřebným k udržení špičkového výkonu. Pro vaše použité vozidlo z nabídky Volvo Selected dostanete minimálně stejnou podporu a servis, jako při koupi nového vozidla. Jednoduše řečeno - získáte vysokou záruku kvality.  

 

Nabídka prověřených použitých vozidel

Nový web vyhledávač pro použitá vozidla byl spuštěn! Pro aktuální nabídku klikněte na odkaz, kontaktujte oddělení použitých vozidel nebo svého obchodního zástupce Volvo nebo Volvo Selected. 

Nový web vyhledávač - spuštěn!

Proč si koupit použité nákladní vozidlo z nabídky Volvo Selected? 

Jsme odborníci v oboru

Volvo Selected je oficiální nabídka společnosti Volvo Trucks – jedné z nejdůvěryhodnějších a největších značek těžkých nákladních vozidel na světě.

Rozsáhlá servisní a obchodní síť Volvo

Nabízíme vám vysoce kvalitní služby v rámci naší rozsáhlé sítě obchodních zastoupení, která působí ve více než 30 zemích po celé Evropě.

Záruka kvality

Vaše vozidlo musí být spolehlivé a musí být stále v provozu. Abychom to zajistili, používáme pouze kvalitní originální náhradní díly Volvo a naše služby vždy provádějí odborně vyškolení technici společnosti Volvo.

Volvo Selected Pro

Použitá vozidla, na která se můžete zaručeně spolehnout. Vaše nákladní vozidlo by mělo být především na cestách a v provozu. Musíte mít jistotu, že je vše v pořádku a vyrazí na cestu i zítra. Právě na tom je postaven náš systém použitých vozidel Volvo Selected Pro. Zkontrolované, prověřené, se zárukou na pohonné ústrojí a volitelnou nabídkou dalších služeb. 

Kontaktujte naše obchodní zástupce Volvo Selected

Robert ENDERLE
Used Trucks and Rental Manager
Tel.: +420 724 745 506
E-mail: robert.enderle@volvo.com

Karim IDJER
Obchodní zástupce Used Trucks
Tel.: +420 724 483 204
E-mail: karim.idjer@volvo.com

Jaroslav KOPOREC
Obchodní zástupce Used Trucks
Tel.: +420 731 400 872 
E-mail: jaroslav.koporec@volvo.com