Volvo Trucks

Česká republika

×

Volvo FM

Pohodlné mobilní pracoviště 

Volvo FMX

Vždy splní úkol. Na silnici i v terénu 

Modelová řada

Volvo FH16

Vrcholné spojení výkonu, pohodlí a spolehlivosti 

Volvo FH

Dokonalý zážitek v dálkové přepravě 

Široká nabídka služeb

Získejte ještě více ze svého podnikání 

Řešení pro vaši firmu

Poskytujeme nákladní vozidla a služby, které podpoří úspěch vaší přepravní společnosti. Nabízíme řešení pro každé přepravní odvětví – řešení, které vám bude vyhovovat dnes i v budoucnu. Jak vám můžeme pomoci?

Naše nákladní vozidla

Naše služby

Nejnovější tiskové zprávy

08A3977 – Tahač FH 4x2 s návěsem pro dálkovou přepravu na silnici

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh nový vůz Volvo FH – novou generaci nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh nové Volvo FH, které se může pochlubit přepracovanou kabinou, inovativními bezpečnostními prvky a pracovním prostředím zaměřeným na řidiče. Hlavním cílem nového designu je poskytnout řidiči produktivnější, bezpečnější a pohodlnější život na cestách.
R2A8182 – Nová řada těžkých nákladních vozů Volvo Trucks

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh novou generaci těžkých nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks představuje čtyři nové nákladní automobily, které kladou silný důraz na prostředí, bezpečnost a produktivitu řidiče. „Na tuto velkou investici do budoucna jsme opravdu hrdí. Chceme být nejlepším obchodním partnerem našich zákazníků, který jim pomůže stát se konkurenceschopnějšími a zaujmout ty nejlepší řidiče na stále náročnějším trhu,“ prohlašuje Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks. Čtyři těžká nákladní vozidla – Volvo FH, FH16, FM a FMX – představují přibližně dvě třetiny ze všech dodávek společností Volvo Trucks.
Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16

Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16 spojující komfort s výkonem a nabízející vynikající produktivitu

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh novou generaci modelu Volvo FH16, ve které se zdařile snoubí nové bezpečnostní prvky, pracovní prostředí, jehož středobodem je řidič, a nejnovější technologie a která zákazníkům nabízí vyšší produktivitu. Nový vlajkový model patří do nové generace vozidel společnosti Volvo Trucks, která byla navržena s ohledem na potřeby řidiče.
Nové Volvo FMX

Společnost Volvo Trucks v novém Volvu FMX představuje budoucnost svého nejrobustnějšího vozidla pro stavebnictví.

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh zbrusu nové Volvo FMX se zcela novou kabinou, vyšší nosností a inovativními bezpečnostními prvky. Díky zvýšení nosnosti přední nápravy až na 20 tun a zdvojené nápravě, která zvládne až 38 tun, si nové Volvo FMX poradí i v těch nejnepříznivějších podmínkách i s těmi nejnáročnější úkoly.
08A3740 – Tahač FM 4x2 s přívěsem

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh nové Volvo FM – navržené tak, aby zaujalo řidiče novou kabinou i lepší viditelností

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh novou generaci vozu Volvo FM, která se pyšní výrazně zdokonaleným prostředím řidiče a řadou inovací, které zajišťují vyšší pohodlí, bezpečnost a produktivitu. „Nový těžký nákladní vůz Volvo FM je prostorný a nabízí mimořádnou viditelnost. Je navržen tak, aby byl dokonalým pracovištěm na kolech ve všech segmentech,“ prohlašuje Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks.

Nejnovější články

První autonomní řešení společnosti Volvo Trucks v reálném provozu

Průkopnický úspěch

V norském vápencovém lomu Brønnøy Kalk se zkouší provoz autonomních nákladních vozidel Volvo FH, která zde na pětikilometrové trase převážejí vytěžený kámen. Jedná se o první autonomní nasazení vozidel společnosti Volvo Trucks v reálném provozu. Cílem je posunout bezpečnost i produktivitu lomu na mnohem vyšší úroveň.
Nákladní vozidlo jede po silnici zaříznuté do úbočí vysokých hor
| Doba čtení 6 min | Doba čtení 6 min

Jízda s nebezpečným nákladem na hornatém jihu Brazílie

Horské silnice jižní Brazílie sice mohou být krásné, ale jsou také nebezpečné. Při přepravě vysoce korozivních chemikálií v této oblasti proto řidič Aldinan Cézar Rodrigues spoléhá nejen na své Volvo VM, ale i na vědomosti ze školení o bezpečnosti.
Volvo FH s technologií I-Save při jízdě po dálnici
| Doba čtení 6 min | Doba čtení 6 min

Nové Volvo FH s technologií I-Save: nejdokonalejší podoba úspory paliva při dálkové přepravě

Nové Volvo FH s technologií I-Save může snížit náklady na palivo až o sedm procent. V čem spočívá tajemství? V důkladném testování, jedinečném motoru D13TC a řadě aktualizovaných funkcí pro úsporu paliva. Jen jejich kombinací se mohl model FH stát vůbec nejúspornějším nákladním vozidlem společnosti Volvo Trucks v historii.
Volvo Trucks – výstraha při přiblížení
| Doba čtení 1 min | Doba čtení 1 min

Funkce výstrahy při přiblížení posouvá aktivní bezpečnost na vyšší úroveň

Funkce výstrahy při přiblížení se stala součástí nejnovější generace asistenčního systému společnosti Volvo Trucks pro upozornění na kolizi s nouzovou brzdou a posunula jeho přínos v oblasti aktivní bezpečnosti na doposud nejvyšší úroveň.
Zasněžená lesní cesta na východě Finska
| Doba čtení 4,5 min | Doba čtení 4,5 min

„Je to ohromný rozdíl“: Velmi vysoká úspora paliva i AdBlue na náročných finských cestách

Finská společnost Kuljetusliike Antti Airaksinen začala nedávno pro distribuci potravin používat vozidla Volvo FH I-Save. Spotřeba paliva se od té doby snížila o 4,5 litru na 100 kilometrů, což má obrovský dopad na ziskovost společnosti.
Volvo FH s I-Save na francouzské silnici
| Doba čtení 4 min | Doba čtení 4 min

Snížení spotřeby paliva až o 10 %: Proč je podle francouzského přepravce Volvo FH s I-Save „daleko před ostatními“

Přední francouzská přepravní společnost Gautier Fret Solutions (dále jen GFS) byla jednou z prvních, které mohly vyzkoušet nové Volvo FH s I-Save. Po roce může říct, že výsledky jsou opravdu ohromující. Na každých spotřebovaných 100 litrů paliva se spotřeba snížila o 3 litry.

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.