Trucks

Servis vozidel

V našich autorizovaných servisech jsou vaše nákladní vozidla v bezpečných rukách. Hlavní prioritou společnosti Volvo Trucks je udržet vaše vozidla na cestách, provozu- a práceschopné. Klíčem k tomu jsou plánované odstávky za účelem servisu a oprav: minimalizují prostoje, prodlužují servisní intervaly a šetří čas i peníze. Díky konektivitě a pokročilým telematickým a diagnostickým nástrojům společnosti Volvo Trucks můžeme naplánovat a připravit servis podle skutečného využívání vašeho vozidla. A díky sledování v reálném čase můžeme dokonce předvídat neočekávaná přerušení provozu a proměnit je v plánované návštěvy servisu. To vše proto, abyste se na silnici cítili jistě, mohli si užívat delší dobu provozuschopnosti a dodrželi své sliby zákazníkům.

 

Proč originální servis Volvo

  • Vždy originální náhradní díly Volvo
    s 2letou zárukou
  • Více než 2000 obchodních zástupců
    a servisů ve 130 zemích
  • Autorizovaní a vyškolení technici
  • Asistenční služba v 16 jazycích
  • Servis s jedinou zastávkou
  • Přizpůsobené servisní smlouvy

Sledování v reálném čase a zajištění provozuschopnosti

Zjistěte, jak společnost Volvo Trucks využívá vylepšenou konektivitu ke sledování svých nákladních vozidel v reálném čase a předvídání neplánovaných odstávek dříve, než k nim dojde. Ve spojení se vzdáleným stahováním softwaru a službou Volvo Action Service (VAS) nabízí chytřejší řešení přepravy, která udrží nákladní vozidla v provozu a nastaví standard pro provozuschopnost.

Sledování v reálném čase

Volvo sleduje více systémů a komponentů nezbytných pro zachování provozuschopnosti – baterie, palivový systém, atd. Vše je monitorováno z centrály v Gentu a následná komunikace jde přes systém Argus na servisy. Servis poté kontaktuje zákazníka. Cílem této služby je prevence před nečekanými poruchami.

Konektivita – stahování softwaru na dálku

Pomáhá nám sledovat provoz a určité komponenty ve vozidle. Sleduje stav jejich opotřebení. Systém sám vyhodnotí, zda je potřeba pozvat zákazníka do servisu dříve nebo zda se můžeme držet předem stanoveného servisního plánu. Servis za pomoci Konektivity může lépe plánovat množství náhradních dílů na skladě i svůj čas a zákazníkům zvyšujeme provozuschopnost a ziskovost. Konektivita je součástí všech servisních smluv.

Všeobecné podmínky servisních služeb Volvo

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks

Váš domovský servis Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla.

Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.
 

Potřebujete pomoc? Volejte službu Volvo Action Service na 800 187 293