Volvo Trucks

Česká republika

×
Servisní smlouvy vás nenechají na holičkách

Servisní smlouvy Volvo

Od plánované údržby až po záruku 100% provozuschopnosti – se servisními smlouvami Volvo budou vaše vozidla stále vydělávat. Omezíte odstávky, snížíte celkové náklady na vlastnictví a budete mít lepší kontrolu nad plánováním zakázek. Výsledkem tedy bude vyšší zisk pro vaši firmu.

Volvo trucks services servicing contracts workshop pit

To nejlepší pro vaši firmu

Včasné naplánování servisu a vyčíslení nákladů umožní vaší firmě lepší kontrolu nad plánováním zakázek a výdajů. Ušetříte tak spoustu času i peněz, které by vás stála nutná administrativa. Kvalitně servisované vozidlo je navíc mnohem spolehlivější a má nižší spotřebu paliva. To všechno sníží celkové náklady na vlastnictví a zbaví vás spousty starostí. Budete se tak moci plně věnovat růstu firmy.

Volvo trucks services servicing contracts technician front

To nejlepší pro vaše vozidlo

Mechanici s certifikací pro práci na vozidlech Volvo udrží vaše vozidlo ve špičkovém stavu, takže vám přinese maximální užitek. Servisní dílna Volvo je vybavena celou řadou speciálních nástrojů, diagnostickými systémy a potřebnými informačními databázemi. Mechanici vždy používají originální náhradní díly Volvo. A vždy se snaží práci naplánovat tak, aby vám to vyhovovalo. 

Zvolte si ideální smlouvu

Servis šitý na míru vašim požadavkům

Pusťte se do plánování servisu

Maximální provozuschopnost začíná bezplatným servisním plánem. Seznámíme se s vaším vozem i vaší firmou a společně stanovíme správnou míru údržby. Poté se domluvíme na servisním plánu, díky němuž budete moci své vozidlo využít naplno.

Která smlouva je pro vás nejvýhodnější?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám odpoví na všechny dotazy. Zastavte se v Truck Centru nebo zavolejte a první krok k servisnímu plánu bude vykonán.