Volvo Trucks

Česká republika

×
Připojené nákladní vozidlo Volvo jede přes most na vzdáleném místě

Servisní smlouvy Volvo

Co vám nejlépe vyhovuje?
 

Ať už chcete zabezpečení dobře udržovaného nákladního vozidla, nebo maximální provozuschopnost, všechny servisní smlouvy Volvo jsou navrženy tak, aby udržovaly vaše vozidla v pohybu a zlepšovaly váš zisk.

Díky integrované technologii připojení vašich nákladních vozidel pro vás můžeme naplánovat návštěvy servisu podle najetých kilometrů a opotřebení klíčových součástí. Můžete se tak vyhnout možným potížím dříve, než k nim dojde, a zároveň získat více času na silnici, lepší kontrolu nákladů a větší klid.

Prozkoumejte naše servisní smlouvy a najděte řešení, které bude vám i vašemu provozu nejlépe vyhovovat. 

To nejlepší pro vaše vozidlo

Počítejte s tím, že naši certifikovaní technici Volvo udrží vaše vozidlo v optimálním stavu a učiní vaši návštěvu servisu tak efektivní, jak jen to bude možné. Protože máme znalosti, celou řadu nástrojů Volvo a všechny požadované diagnostické a databázové systémy. A vždy používáme originální náhradní díly Volvo. 

To nejlepší pro vaši firmu

Udržování vašeho vozidla ve špičkovém stavu se vyplatí v mnoha ohledech. Plánovaný a cenově dostupný servis snižuje riziko neplánovaných odstávek, poskytuje vám větší provozní kontrolu a vylepšuje viditelnost v celé vaší firmě, což vám ušetří čas i náklady na administrativu. Kvalitně servisované vozidlo je navíc mnohem spolehlivější a má nižší spotřebu paliva. To všechno sníží celkové náklady na vlastnictví a zbaví vás spousty starostí. Budete se tak moci plně věnovat svému podnikání.

Připojené nákladní vozidlo Volvo jede přes most na vzdáleném místě

Sledování v reálném čase

Dnes je každé nákladní vozidlo Volvo vybaveno jedním z nejpokročilejších telematických a diagnostických systémů v oboru. To – spolu s nejnovější technologií připojení – umožňuje společnosti Volvo Trucks vzdáleně sledovat a analyzovat kritická data komponentů v reálném čase a předpovídat, kdy může dojít k poruše. Data jsou přenášena do mezinárodního Uptime Centra společnosti Volvo Trucks, kde jsou zpracovávána a analyzována. Pokud je zjištěna jakákoliv odchylka od standardních provozních parametrů, je informováno domovský servis Volvo nebo národní Uptime Centrum. Tam pak mohou přijmout preventivní opatření ještě předtím, než dojde k poruše. V současné době je na většině evropských trhů možnost sledování v reálném čase dostupná v rámci servisní smlouvy Volvo Gold.

Podívejte se, jak sledování v reálném čase a služby provozuschopnosti udržují vaše vozidlo v provozu

Zvolte si ideální servisní smlouvu Volvo

Servisní smlouvy Volvo Bronze

Využijte zkušeností odborníků ze společnosti Volvo Trucks, kteří jsou vám vždy nablízku, připraveni naslouchat vašim požadavkům a plánovat údržbu pro co nejlepší využití vašeho vozidla. Tato servisní smlouva je určena pro starší modelovou řadu Volvo do roku výroby 2012.

Více informací o servisní smlouvě Volvo Bronze

Servisní smlouvy Volvo Uptime Care

Servisní smlouva Volvo Uptime Care znamená optimalizovaný servisní program na základě skutečného využívání vozidla. Díky vestavěné konektivitě dokážeme vaše nákladní vozidlo monitorovat a zajistit správný typ servisu ve správný čas. Proč? Aby vaše nákladní vozidlo zbytečně netrávilo čas v garáži a bylo vždy připraveno pustit se do práce.
Více informací o servisní smlouvě Uptime Care

Servis šitý na míru vašim požadavkům

Servisní plán šitý na míru vašemu nákladnímu vozidlu

Dobrý servisní plán by měl zohledňovat skutečné využití a stav vašeho nákladního vozidla. Přesně to nabízí smlouva Uptime Care společnosti Volvo. Základ všech našich servisních smluv je k dispozici také jako samostatný servisní plán. Servisní smlouva Volvo Uptime Care zahrnuje plánování servisu na základě konektivity, které nám umožňuje naplánovat návštěvu dílny podle vašeho skutečného nájezdu a opotřebení klíčových součástí. Je to skvělý způsob, jak udržet vaše náklady na nízké úrovni a vaše vozidlo v provozu.

Která smlouva je pro vás nejvýhodnější?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám odpoví na všechny dotazy. Zastavte se v Truck Centru nebo zavolejte a první krok k servisnímu plánu bude vykonán.