Každé podnikání je jedinečné a má svůj vlastní způsob zajišťující jeho růst a ziskovost. Proto věnujeme čas úzké spolupráci s vámi, abychom nalezli to správné řešení. Výsledkem je, že finanční řešení poskytovaná společností Volvo Financial Services jsou inteligentní a flexibilní. Jsou přizpůsobeny vašemu podnikání.

Od jednoho vozidla až po celý vozový park. Nová i použitá vozidla. Můžete získat komplexní řešení pro vaše podnikání. Současně získáte i sílu poskytovatele, který vás bude podporovat v dobrých i náročných dobách. Na každém kroku.

Flexibilita

Jako poskytovatel finančních služeb pro společnost Volvo Trucks máme pochopení pro vaše podnikání a můžeme vám nabídnout podporu a flexibilitu jako žádný jiný.

Jednoduchost

Spolupracovat s námi je snadné. Pracujeme rychle. Naše služby jsou díky místním prodejcům pohodlně dostupné.

Druhý zdroj

Finanční řešení Volvo se může stát vaším druhým zdrojem financování. Neomezuje vaše úvěrové možnosti u banky.

Finanční produkty Volvo Trucks Services

Financování

Bez ohledu na velikost vašeho podniku nebo stáří vašeho vozového parku vám naši finanční specialisté pomohou najít řešení, na které se můžete spolehnout.

Přečtěte si více informací o financích
Pojistné finanční produkty Volvo Trucks Services

Pojištění

Vaše vozidlo i vaše podnikání si zaslouží tu nejlepší ochranu. Získejte odborné poradenství a řadu vynikajících pojistných produktů.

Přečtěte si více informací o pojištění
Finanční produkty půjčovny vozidel Volvo Trucks Services

Pronájem vozidel

Půjčovna vozidel Volvo Truck Rental dává vlastníkům a provozovatelům vozového parku flexibilitu potřebnou pro plnění měnících se potřeb zákazníků i světa.

Přečtěte si více informací o vypůjčení vozidel

Volvo Financial Services neposkytuje poradenství z oblasti daní nebo účetnictví. V případě potřeby se prosím obraťte na svého daňového poradce nebo účetního.

Obraťte se na obchodního zástupce

Obraťte se na prodejce

Váš místní obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla. Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.

Najít nejbližšího obchodního zástupce