Welcome to your new cab

Vítejte ve své nové kabině


Díky aplikaci My Truck budete mít přístup ke svému vozidlu Volvo i na dálku. Ovládání umožní kontrolu nad přístrojovým panelem, budete si moci nastavit klimatizaci a teplotu, ověřit si uzamčení dveří či aktivovat alarm - nezáleží na tom, kde se právě nacházíte.
Aplikace je dostupná pro modely Volvo FH, FM a FMX. Pokud se nás zeptáte na reference, neznáme jednodušší přístup k vaším denním pracovním operacím. Aplikace My Truck vám výrazně zjednodušší práci.

Aplikace My Truck je zpoplatněná služba. 2 roky - 100 EUR.

Pro aktivaci aplikace My Truck, prosím kontaktujte svého prodejce nebo servis.

TŘI DŮVODY PROČ MÍT APLIKACI MY TRUCK

Jednodušší plánování

Můžete kontrolovat stav paliva, olej, chladící kapalinu, stejně tak stav baterií a osvětlení. Díky naměřeným hodnotám připravíte vozidlo na cestu a vaše plánování denních operací bude mnohem efektivnější.

Vyšší komfort

Můžete si nastavit a naplánovat vyhřátí či vychlazení kabiny. Jinak řečeno, v kabině budete mít takové klima, které je příjemné jak na práci, tak i na oddych.

Lepší bezpečnost

Můžete prověřit uzamčení dveří. V případě, že dojde k jejich narušení a spuštění alarmu, dostanete o tom ihned zprávu. Zvýší se tak bezpečnost vašeho vozidla a vy budete vždy včas informován.

My Truck
My Truck

Podívejte se na ukázku a stáhněte si aplikaci My Truck