Trucks

Bezpečnost na prvním místě

Uvádíme nové bezpečnostní prvky

Alternativní paliva

Plynová, elektrická či vozidla na palivové články.

Sociální sítě

Sledujte nás na sociálních sítích!

Postřehy

Postřehy, zajímavosti a články ze světa Volvo.

Prodejní a servisní síť

Prodej a servisní služby Volvo.

 Volvo Truck Builder


Všem zákazníkům nabízíme novou webovou a také mobilní aplikaci, ve které si můžete jednoduše online postavit a vidět nákladní vozidlo dle svých přání a potřeb - Volvo Truck Builder. Věříme, že budete s touto novinkou, kterou jste dlouho postrádali, spokojeni. Na webovém rozhraní a mobilní aplikaci Volvo Truck Builder neustále pracujeme a vylepšujeme je pro vás.

Postavte si vozidlo dle svého přání z pohodlí domova či kanceláře

Modelová řada Volvo Trucks

Poskytujeme nákladní vozidla a služby, které podpoří úspěch vaší přepravní společnosti. Nabízíme řešení pro každé přepravní odvětví – řešení, která vám budou vyhovovat dnes i v budoucnu. 

Naše služby

Nejnovější tiskové zprávy

Projekt financovaný Evropskou unií NextGenerationEU

Projekt výstavby vlastní fotovoltaické elektrárny „FVE VOLVO ČESTLICE 109, HAVÍŘOV a HRADEC KRÁLOVÉ“ je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Ministerstva průmyslu a obchodu, Národní plán obnovy, aktivita Výstavba nových fotovoltaických zdrojů.

Cílem projektu je vybudování vlastní fotovoltaické elektrárny bez akumulace na střeše objektu a následnému zahájení výroby elektrické energie z obnovitelných zdrojů energie v rámci ČR a optimalizaci elektrické energie pro podnikatelskou činnost.  

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.