Trucks

Změna ve vedení Volvo Group Czech Republic

Volvo Group Czech Republic oznamuje změnu ve vedení společnosti, ke které dojde na začátku roku 2019. Stávající generální ředitel společnosti, Robert Grozdanovski, po svém více jak osmiletém působení odchází ze své funkce, aby se stal novým generálním ředitelem Volvo Trucks Velká Británie & Irsko. Dočasným vedením Volvo Group Czech Republic byl do jmenování nového generálního ředitele pověřen John Muldoon, současný finanční ředitel společnosti.
Robert Grozdanovski

Podstatnou část svého profesního života ve Volvo Group jsem spojil s působením v regionu střední a východní Evropy a zvláště pak v České republice, a tak je pro mě velmi emotivní odcházet z místa, které bylo posledních 15 let mým domovem a které pro mě tak moc znamená. Loučím se s důvěrně známým prostředím a hlavně s lidmi, které jsem za tu dobu poznal a měl možnost s nimi spolupracovat, ať už šlo o zákazníky nebo kolegy. Ušli jsme obrovský kus cesty, pokořili nejednu výzvu, sdíleli úspěchy a hlavně prožili spoustu nezapomenutelných momentů.
Jsem nesmírně hrdý na to, čeho jsme společně během uplynulých let na českém trhu dosáhli. Vždy jsem se mohl spolehnout na kvalifikovaný a profesionální tým spolupracovníků, díky jejichž každodenní práci a úsilí se Česká republika stala v mnoha oblastech měřítkem pro ostatní trhy v rámci Volvo Group. Řada z nich tím nastartovala svůj profesní růst a v dnešní době zaujímají respektované manažerské pozice na evropské úrovni.
Obě naše značky Volvo Trucks a Renault Trucks mají dnes na českém trhu své pevné místo a prestiž, a to i přes řadu pochybností, které svého času jejich integrace vyvolala. Navýšili jsme počet našich truck center z původních šesti na sedmnáct a nadále pokračujeme v rozšiřování kapacity stávajících a otevírání nových servisních míst. To vše proto, abychom zajistili našim zákazníkům maximální dostupnost.  
V průběhu let jsem se také přesvědčil o vysoké profesionalitě českých dopravců. Vždy jsem si zakládal na osobním kontaktu se zákazníky, i když čeština není mým rodným jazykem. Stejně jako moji kolegové, jsem se snažil být pozorným posluchačem jejich přání, potřeb a také toho, co je pálí. Věřím, že i díky tomu jsme mohli operativně reagovat na veškeré zákaznické požadavky a přinášeli jsme zároveň řadu inovací s cílem přispět k profitabilitě jejich podnikání. Všichni zákazníci, se kterými jsem měl možnost se v průběhu let potkat, mi budou nesmírně chybět.
Nyní tedy nadešel správný čas pro změnu a nový vítr do plachet společnosti Volvo Group Czech Republic, aby mohla pokračovat v úspěšném rozvoji svých obchodních aktivit. Já tak mohu s klidným srdcem předat pomyslné kormidlo svému nástupci a popřát do budoucna všem kolegům a zákazníkům hodně štěstí a úspěchů
,“ řekl Robert Grozdanovski.

 

Budete-li potřebovat další informace, kontaktujte prosím:

Markéta Slováčková
Manager Marketing Communications & PR
Volvo Group Czech Republic s.r.o.
Mobil: +420 724 914 155
E-mail marketa.slovackova@volvo.com

Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní přepravní řešení pro profesionály i náročné zákazníky. Součástí její nabídky je mnoho modelů pro střední i vysoké zatížení. Zákazníci mohou využít globální sítě čítající 2100 prodejen a servisních dílen sídlících ve více než 130 zemích. Nákladní vozidla Volvo se vyrábějí v 16 zemích na světě. V roce 2017 se po celém světě prodalo více než 112 000 nákladních vozidel Volvo. Společnost Volvo Trucks je součástí skupiny Volvo Group, která je jedním ze špičkových výrobců nákladních vozů, autobusů, stavebního zařízení a lodních a průmyslových motorů. Skupina Volvo Group rovněž poskytuje řešení pro financování a servis. Stěžejními hodnotami uznávanými společností Volvo Trucks  jsou kvalita, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.