Trucks

První objednaný tahač Volvo FH nové generace v České republice míří do společnosti Miloslav Holoubek

První objednaný tahač Volvo FH nové generace již dorazil do Čech. Hrdým majitelem je společnost Miloslav Holoubek, který si ho dne 4.6.2021 v prostorách Volvo Group Truck Centra v Popůvkách slavnostně převzal.
Vozidlo Volvo FH nové generace bylo předáno společnosti Miloslav Holoubek.
Vozidlo Volvo FH nové generace bylo předáno společnosti Miloslav Holoubek.

Tahač Volvo FH s výkonem 500 koní je vybaven systémem I-Save a točivým momentem 2800 Nm, motorovou brzdou VEB+ v kombinaci s hydraulickým retardérem, pomocným náhonem na kompresor a vzduchem odpruženou kabinou Globetrotter XL. Vzduchem odpružené jsou i obě nápravy. Vozidlo disponuje nejpokročilejší verzí LED adaptivních dálkových světlometů pro maximální viditelnost.

 

Ústředním prvkem přístrojové desky je digitální displej s podporou navigace a systémem Volvo Connect. Napravo má řidič boční displej, kde se kromě multimediálních funkcí zobrazuje i výstup z rohové kamery umístěné na straně spolujezdce. Součástí výbavy je televizor, kávovar, mikrovlnná trouba, teplovodní topení a nezávislá klimatizace
I-ParkCool, které zpříjemní dlouhé a chladné, ale i horké večery na cestách mimo domov.

 

Pohodlí řidiče ještě více umocní kožené čalounění včetně ventilované a vyhřívané sedačky řidiče s elektrickým ovládáním nebo zesilovač se subwooferem. Vozidlo obsahuje kompletní bezpečnostní balíček včetně airbagu řidiče.

 

Dopravní společnost Miloslava Holoubka byla založena v roce 2004. S nulovými zkušenostmi a za poslední peníze zakoupeným ojetým tahačem a návěsem od kamaráda to celé začalo. “Byl to tenkrát velký risk, ale věřil jsem, že to má smyl, s narůstajícím průmyslem a poptávkou a kvůli malému klukovi co mi stále pomáhal. Dnes vidím, že se toho zhostil velmi dobře a dopravu dodnes děláme společně”, říká majitel společnosti pan Miloslav Holoubek.

Vozidla do flotily pořizují výborně vybavené, jelikož si uvědomují, že je to jeden z aspektů spokojenosti řidiče. Celkem zaměstnávají 35 řidičů. Firma zůstává u kombinované dopravy. Zavážejí průmysl JUST IN TIME a plechy s muldovými návěsy, ADR přepravu a potraviny v cisternách a chladící skříně”.

 

„Vize naší společnosti je poskytovat profesionální služby našim zákazníkům a být spolehlivým obchodním partnerem. Proto děláme maximum, abychom této vize dosáhli a k tomu nám pomáhají vozidla Volvo“, doplňuje majitel společnosti Miloslav Holoubek.

 

Společnost Miloslav Holoubek má ve svém vozovém parku 22 nákladních vozidel značky Volvo. Věříme, že i nový přírůstek ji bude výborně reprezentovat a najedou s ním hodně bezpečných kilometrů.Budete-li potřebovat další informace, kontaktujte:

Markéta Slováčková
Marketing Communications & PR Coordinator, Volvo Group Czech Republic, s.r.o.
Mobil: +420 724 914 155
E-mail marketa.slovackova@volvo.com

Společnost Volvo Trucks poskytuje kompletní přepravní řešení pro profesionály i náročné zákazníky. Součástí její nabídky jsou modely střední i těžké řady nákladních vozidel. Zákazníci mohou využít globální sítě obchodních a servisních zastoupení čítající 2 200 servisních středisek sídlících ve více než 130 zemích. Nákladní vozidla Volvo se vyrábí ve 12 zemích světa. V roce 2023 se celosvětově prodalo přibližně 145 000 nákladních vozidel Volvo. Společnost Volvo Trucks je součástí skupiny Volvo Group, která je jedním z největších světových výrobců nákladních vozidel, autobusů, stavebních strojů a lodních a průmyslových pohonných zařízení. Skupina Volvo Group rovněž poskytuje komplexní řešení pro financování a servis. Hlavními firemními hodnotami uznávanými společností Volvo Trucks jsou kvalita, bezpečnost a ohleduplnost k životnímu prostředí.