Trucks

SMLOUVA O SPRÁVĚ ÚDAJŮ

Tato část obsahuje informace a odkazy na vaši Smlouvu o správě údajů (dále jen „DMA“ nebo „Smlouva“)

„DMA“ nebo „Smlouva“ je smlouva o použití údajů o vozidle a musí být podepsána zákazníkem, aby mohla být poskytována konektivita.

„DMA“ nebo „Smlouva“  může být uzavřena také podepsáním dohody o objednání vozidla nebo kupní smlouvy k vozidlu, která na "DMA" nebo "Smlouvu" odkazuje.

U zákazníků, kteří se přihlašují prostřednictvím služby Volvo Connect, budou podmínky používání uživatele spojeny s uzavřením "DMA" nebo "Smlouvy".

Pokud jako zákazník chcete zrušit "DMA" nebo "Smlouvu" nebo máte nějaké dotazy týkající se "DMA" nebo "Smlouvy", kontaktujte prodejní organizaci u kteréhokoli autorizovaného prodejce Volvo.

Smlouva o správě údajů Format PDF Size 415 KB

Chcete zrušit služby a smlouvu "DMA" nebo "Smlouvu"?
 

Pokud chcete zrušit smlouvu o správě dat a služeb nebo DMA, vyplňte prosím níže uvedený formulář, podepište jej a odešlete naskenovanou kopii prodejci.

Než to provedete, obraťte se na prodejní oddělení kteréhokoli autorizovaného prodejce Volvo.

Prodej vozidla – změna vlastnictví

V případě, že svá vozidla převádíte, prodáváte nebo jinak měníte jejich vlastníka, potřebujeme vaši podporu, abychom nového vlastníka informovali, že musí podepsat smlouvu o správě údajů se společností Volvo Truck Corporation. Pokud vám nový vlastník nepotvrdil, že podepsal tuto smlouvu, vyplňte níže uvedený formulář, podepište jej a odešlete naskenovanou kopii na adresu: connected.services@volvo.com

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.