Trucks

Aplikace My Truck

Získejte vzdálený přístup ke svému nákladnímu vozidlu Volvo s aplikací My Truck.

Vítejte v nové kabině


S aplikací My Truck je vaše nákladní vozidlo Volvo vždy na dosah ruky, ať jste kdekoli. Aplikace jedním jednoduchým klepnutím poskytuje aktualizovaný stav palubní desky nákladního vozidla, což usnadňuje každodenní kontrolu. My Truck také poskytuje vzdálený přístup z vašeho zařízení k funkci „Nezávislé klimatizace I-ParkCool a topení“ a také časovače „Připraveno k jízdě“ pro elektrické nákladní vozidlo, abyste zajistili maximální výkon – správně už od začátku.

Výhody aplikace My Truck

Snadnější plánování

Můžete zkontrolovat hladinu paliva, oleje, chladicí kapaliny a dalších kapalin a také stav světel. Před jízdou tak lehce zjistíte, v jakém stavu je vaše vozidlo, a můžete si snáze naplánovat denní harmonogram.

U elektrických vozidel zkontrolujte stav nabití, stavy nabíjení, upozornění a nastavte časovače pro přednastavení akumulátoru, abyste zajistili optimální výkon a zachovali dobrý stav akumulátoru. 

Větší pohodlí

Můžete nastavit a naplánovat nezávislou klimatizaci a topení nákladního vozidla, takže budete mít vždy perfektní klima pro pohodlnou cestu.

Větší bezpečnost 

Můžete zkontrolovat stav dveřního zámku, a pokud se aktivuje poplašné zařízení, obdržíte zprávu. Ihned tak budete vědět, že se něco děje, takže vaše vozidlo bude ve větším bezpečí.

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks

Váš obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže vyhledat správný náhradní díl i provést opravu či servis vašeho vozidla.

Zavolejte nám nebo nás ještě lépe navštivte.