ODBORNÍCI V OBORU

Rozumíme dopravnímu průmyslu. Chápeme vaše podnikání. Proto vám nabízíme personalizované řešení. Pro jedno vozidlo i celý vozový park. Nová i použitá vozidla.

DLOUHODOBÁ PODPORA

Vaši finanční specialisté vám najdou spolehlivé řešení. Pomůžeme vám v časech dobrých i zlých.

ŽÁDNÉ OMEZENÍ ÚVĚROVÝCH MOŽNOSTÍ

Finanční řešení Volvo je váš druhý zdroj financování. Neomezuje vaše úvěrové možnosti u banky. Můžete jej využít pro další účely.

Vlastnictví od prvního dne

Úver

VLASTNICTVÍ OD PRVNÍHO DNE

Tradiční úvěrový produkt. Vlastnictví vozidla bez nutnosti vynakládat všechny finanční prostředky najednou. Cena vozidla je uhrazena zčásti v hotovosti a zbytek úvěrem. Zákazník je zákonným vlastníkem vozidla a sám si zajišťuje údržbu a opravy. Vozidlo je vedené v účetní rozvaze zákazníka a evidováno jako aktivum, přičemž úroky a odpisy se zaznamenávají na straně nákladů. A co je na tom nejlepší? Po vypršení platnosti smlouvy vlastníte již splacené vozidlo.

Koupě nákladních vozidel na splátky

Finanční leasing

JEDNODUCHÁ CESTA K VLASTNICTVÍ

Chcete si zajistit nákladní vozidlo prostřednictvím pravidelných a plánovaných splátek? Řešením pro Vás může být finanční leasing.Vozidlo je pronajato na stanovenou dobu. K převodu vlastnictví dochází až po úhradě poslední leasingové splátky. 

Pronájem s otevřenými možnostmi

Operativní leasing

MAXIMÁLNÍ FLEXIBILITA

Vozidlo je pronajato za pevný měsíční poplatek. Společnost Volvo zůstává vlastníkem a nese veškerá rizika spojená se zůstatkovou hodnotou. Možnost využívat ta nejnovější vozidla za nízké měsíční poplatky. Zákazník si zajišťuje pravidelnou údržbu i servis a ve splátkách je zahrnuto i pojištění. Po vypršení platnosti smlouvy můžete vozidlo vrátit, odkoupit ho, nebo si leasing prodloužit.

Kompletní řešení bez obav

Full Service Leasing

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ BEZ OBAV

Nejucelenější řešení nabízené Volvo Financial Services. Představuje přidanou hodnotu, časové úspory a konsolidaci Vašich výdajů. Tuto službu připravuje člověk, který Vám je nejblíže tedy obchodní zástupce Volvo Trucks. Součástí kompletního balíčku je nejen financování vozidla, ale i pojištění, opravy a údržba. Volvo zůstává vlastníkem vozidla a nese příslušná finanční rizika. Balíček eliminuje nečekané výdaje za údržbu či opravy - jeho součástí je servisní smlouva Gold. 

Volvo Financial Services neposkytuje poradenství z oblasti daní nebo účetnictví.
V případě potřeby se prosím obraťte na svého daňového poradce nebo účetního.

Finanční služby – kontaktujte nás

Potřebujete více informací?

Naši finanční specialisté pro vás vytvoří řešení šité na míru.
Zavolejte jim nebo je navštivte. Určitě pro vás najdou ten nejvýhodnější balíček.

Kontaktujte Volvo Financial Services