Volvo Trucks

Česká republika

×

Financování

Je důležité mít správného finančního partnera pro vaše vozidlo. Takového, který rozumí vašemu podnikání a je s vámi v dobrých i náročných dobách. Zde je pět důvodů, proč je Volvo Financial Services ideálním partnerem pro váš nákup nákladních vozidel.

Rychlá a snadná spolupráce
 

Volvo Financial Services je poskytovatelem finančních služeb pro skupinu Volvo Group již více než 20 let. Je snadné s námi obchodovat, znáte nás z vašeho místního sídla prodejce a když potřebujete pomoc, pracujeme rychle.

Jedna velikost nevyhovuje všem.
 

Stejně jako je jedinečný každý z nás, vaše podnikání je také. Ve společnosti Volvo Financial Services to chápeme. Chcete, abychom vaše platby přizpůsobili vašim peněžním tokům? Chcete provést větší zálohu, aby byly vaše měsíční účty menší? Rádi vám pomůžeme. Díky tomu, že vás poznáváme, rozumíme vašemu podnikání a tomu, kam směřuje, vám můžeme nabídnout to nejlepší řešení na míru. Takové, které dnes vyhovuje vašim potřebám a je dostatečně flexibilní, aby vás s jistotou přeneslo do budoucnosti.

Váš partner pro vše, co potřebujete
 

Ať už chcete jeden nákladní vůz nebo celý vozový park, nový nebo ojetý, Volvo Financial Services vám to umožní. A nejen z hlediska vozidla – můžeme také poskytnout všechny smlouvy o dílech a servisu, abychom je udrželi v provozu pro vás a vaše zákazníky, a také poskytnout pojištění, které vás ochrání. Všechny tyto výhody jsou k dispozici u místního prodejce Volvo Trucks.

Podpora na každém kroku
 

Nebylo by hezké, kdyby se podnikání dařilo vždy dobře? Obchodní cykly bohužel stoupají a klesají a vašemu podnikání mohou bránit další překážky. Rozumíme tomu a jsme na vaší straně v náročných i dobrých časech. Když se něco stane, potřebujete podporu a flexibilitu od svého partnera – a to je to, co od nás můžete očekávat.

Druhý zdroj financování
 

Vaše bankovní úvěrová linka se nejlépe používá pro vyrovnávání peněžního toku pro vaše každodenní činnosti – ne pro nákup nákladních vozidel a podpůrných služeb. To je důvod, proč mít druhou linii úvěru od Volvo Financial Services je mnohem lepší způsob, jak financovat nákup nákladního vozidla.

Úvěrová splátka

Vlastnictví ode dne jedna

Vlastněte svůj nákladní vůz. Udržujte platby spravovatelné. Využijte daňových výhod. To je podstata našich úvěrových splátek. Ve vaší rozvaze se objeví jak úvěr, tak vozidlo. A co je na tom nejlepší? Po vypršení platnosti smlouvy vlastníte již splacené vozidlo.

Koupě na splátky

Jednoduchá cesta k vlastnictví

Chcete si pořídit nákladní vozidlo na pravidelné a pevně stanovené splátky? Odpověď je nákup na splátky. Vaše vozidlo se objeví ve vaší rozvaze. A jakmile zaplatíte poslední splátku, je vozidlo vaše.

Finance lease (Finanční leasing)

Máte volbu, jestli koupíte

Snižte daňové povinnosti firmy: vozidlo se objevuje ve vaší rozvaze. Po vypršení platnosti smlouvy máte dvě možnosti: vozidlo vrátit nebo odkoupit.

Finance lease (Finanční leasing)

Daňově výhodné financování

Připadá vám, že sleva na nákup není příliš efektivní? Finanční leasing nabízí daňovou úlevu dříve. Po vypršení platnosti smlouvy máte dvě možnosti: prodloužit leasing za nominální poplatek nebo využít výnos z čistého prodeje.

Operativní leasing

Maximální flexibilita

Pronájem se všemi potenciálními možnostmi. Po vypršení platnosti smlouvy můžete vozidlo vrátit, odkoupit ho, nebo si leasing prodloužit.

Operativní leasing

Maximální flexibilita

Pronájem se všemi potenciálními možnostmi. Po vypršení platnosti smlouvy můžete vozidlo vrátit, odkoupit ho, nebo si leasing prodloužit. Pojištění a také údržba a opravy jsou zahrnuty ve smlouvě. A můžete být zcela klidní.

Operativní leasing

Řešení bez starostí

Žádné riziko v souvislosti s odpisy. Žádné riziko v souvislosti s likvidací. Žádné bolesti hlavy. Protože si nákladní vozidlo pronajímáte. Měsíční splátky se považují za náklady. Po uplynutí platnosti smlouvy nám vozidlo prostě vrátíte. A o zbytek se postaráme my.

Smluvní pronájem

Řešení bez starostí

Žádné riziko v souvislosti s odpisy. Žádné riziko v souvislosti s likvidací. Žádné bolesti hlavy. Protože si nákladní vozidlo pronajímáte. Pojištění a také údržba a opravy jsou zahrnuty ve smlouvě. A můžete být zcela klidní. To vše za jedinou pevnou měsíční platbu. Po uplynutí platnosti smlouvy nám vozidlo prostě vrátíte. A o zbytek se postaráme my.

Volvo Financial Services neposkytuje poradenství z oblasti daní nebo účetnictví. Zákazníci by se měli obrátit na svého daňového poradce nebo účetního ohledně individuálních podmínek.

Kontakty Volvo Financial Services Czech Republic

Roman Folk
Country Sales Manager
Tel.: +420 725 782 921
E-Mail: roman.folk@vfsco.com

Michal Hlavatý
Territory Manager
Tel.: +420 602 295 228
E-mail: michal.hlavaty@vfsco.com

Potřebujete více informací?

Naši finanční specialisté vám vytvoří řešení na míru.
Zavolejte mu nebo se zastavte ve Volvo Truck Centru. Určitě se pro vás najde ten nejvýhodnější balíček.