Trucks

Servisní smlouva Gold pro
elektrická nákladní vozidla

Se servisní smlouvou Gold pro elektrická nákladní vozidla můžete s klidným svědomím přejít na elektrický pohon. Servisní smlouva Volvo Gold pro elektrická vozidla se vztahuje na celé vozidlo a pokrývá vám vše, co potřebujete k minimalizaci rizika jakýchkoli neplánovaných zastávek. Zahrnuje preventivní údržbu, opravy a výměny akumulátoru* a díky našim monitorovacím systémům budeme mít vždy přehled o stavu akumulátorů a dalších důležitých prvků.


*Ve společnosti Volvo Trucks sledujeme tzv. minimální využitelnou energii (MUE). Tím je zajištěno, že budete mít vždy dohodnutou minimální kapacitu akumulátoru na jedno nabití, na vozidlo, v souladu s parametry specifikace.

 

10 hlavních výhod servisní smlouvy Volvo Gold pro elektrická vozidla

  • Smlouva kompletně pokrývá nákladní vozidlo a udržuje ho ve skvělém stavu.
  • Bezstarostné vlastnictví
  • Preventivní údržba je přizpůsobená skutečné intenzitě využívání vozidla.
  • Poruchy lze předvídat pomocí sledování kritických systémů v reálném čase a řešit je jako plánovanou návštěvu servisu.
  • Vestavěná konektivita zajišťuje správný servis ve správný čas.
  • Neexistují žádné kompromisy v kvalitě díky používání originálních náhradních dílů a servisu Volvo.
  • Volvo Action Service na zavolání
  • Vyšší provozuschopnost
  • Servisní smlouvu Volvo Gold lze doplnit o volitelné služby, jako je například asistence při odtahu nebo 4-hodinový závazek. V rámci 4-hodinového závazku vám poskytneme kompenzaci, pokud neplánovaná zastávka potrvá déle než 4 hodiny od nahlášení nehody ve Volvo Action Servisu. 

Originální péče

Naši proškolení mechanici používají pouze originální náhradní díly Volvo a mají přístup ke všem specializovaným zařízením, diagnostickým nástrojům a databázovým systémům potřebným k udržení špičkového výkonu. Se servisní smlouvou Volvo Gold pro elektrická vozidla budete mít plnou kontrolu nad vašimi náklady. Postaráme se o všechny praktické záležitosti, zatímco vy si budete užívat spolehlivého a špičkově fungujícího vozidla s nižšími celkovými náklady na vlastnictví.

Volitelné služby k zajištění provozuschopnosti

Rozšiřte smluvní krytí o odbornou pomoc, kdykoli a kdekoli ji budete potřebovat.

Odtahová asistenční služba Volvo

Pokud dojde k neplánované odstávce, pomoc je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po celé Evropě. Řidič může jednoduše zavolat nebo stisknout tlačítko VAS v kabině a okamžitě se spojit s operátorem, který mluví stejným jazykem. S podporou naší rozsáhlé sítě autorizovaných servisů a partnerských odtahových služeb vrátíme nákladní vozidlo co nejdříve zpět do provozu.

Rozšířená odtahová asistenční služba Volvo

Pro ještě větší klid vám rozšířená asistenční odtahová služba Volvo poskytuje dodatečnou ochranu při nouzovém nastartování, dodávce paliva, dohledu nad vozidlem a nákladem, jakož i při vykládání a překládání nákladu. Navíc služba hradí dopravu, ubytování v hotelu a dokonce i návrat řidiče do vlasti.

4-hodinový závazek

Pokud dojde k neplánovanému zastavení, slibujeme, že se na cestu vrátíte co nejdříve. V okamžiku, kdy služba Volvo Action Service zaznamená odstávku, se spustí časomíra. Pokud neplánovaná zastávka potrvá déle než 4 hodiny od nahlášení nehody, začneme vás odškodňovat. Můžete si vybrat mezi zapůjčením nákladního vozidla (pokud je k dispozici) nebo finanční kompenzací.

Potřebujete více flexibility? Vyberte si smlouvu Flexi-Gold.

Servisní smlouva Volvo Flexi-Gold je navržena tak, aby odpovídala rytmu vašeho podnikání. Nabízí stejné pokrytí jako servisní smlouva Volvo Gold, ale její platební model založený na využívání vám umožňuje sladit náklady s vašimi výnosy, protože každá vaše faktura vychází ze skutečného počtu ujetých kilometrů. K tomu nabízí ±20% flexibilitu odhadu ročního nájezdu. A navíc se už nemusíte bát žádné kontroly ujetých kilometrů na konci roku.

Která smlouva je pro vás nejvýhodnější?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám odpoví na všechny dotazy. Zastavte se v Truck Centru nebo zavolejte a první krok k servisnímu plánu bude vykonán.