Trucks

Musíš si za tím jít

NA VŠEM ZÁLEŽÍ

Co očekáváte od práce technika? I když vás zatím neznáme, myslíme si, že byste moc rádi pracovali s vysoce vyspělými technologiemi, které vás posunou dál. Že by se vám líbilo zastupovat značku, na kterou můžete být hrdí, protože je v inovacích v rámci svého oboru na špičce. A že byste chtěli dostat možnost vybudovat si při tom kariéru. Nemluvě o tom, že byste se dostali do týmu výborných kolegů. Pokud si myslíte, že všechny tyhle věci mají smysl, a naše společnost je vám sympatická, jsou Volvo Trucks pro vás to pravé. Přihlaste se nyní do výběrového řízení na techniky. Musíte si přece jít za svým. 

Seznamte se s Rezou ze Švédska

Je to opravdový průkopník s jasnou životní vizí: chce se učit a neustále se zlepšovat. Hledá možnosti uplatnění a hlavně firmu, ve které bude moci růst. Je to jeho velká vášeň.

Jméno: Reza Ibrahimi
 

Věk: 21
 

Rodina: Matka a sourozenci
 

Bydliště: Lund, Švédsko
 

Pracovní pozice: Technik u prodejce Volvo Trucks ve švédském Malmö
 

Záliby: Fotbal, cestování
 

Profesní zájmy: Pokročilé technologie, řešení problémů, vývoj

Seznamte se s Danielem z Německa

Je to velký fanoušek motorů s vášní pro rychlost a vysoké výkony. Zároveň je ale i rodinný typ, který se nebojí zodpovědnosti a dokáže plánovat budoucnost.

Jméno: Daniel Fröhlich
 

Věk: 30
 

Rodina: Žena a dcera
 

Bydliště: Bergheim, Německo
 

Pracovní pozice: Technik u prodejce Volvo Trucks v německém Frechenu
 

Záliby: Motocykly, rodinný život
 

Profesní zájmy: Technologie motoru, udržitelnost, vývoj

Seznamte se s Richiem z Velké Británie

Je to společenský muž, který umí plánovat. Dělá promyšlené tahy, aby se posunul dopředu, a je připraven pro to tvrdě pracovat. Nikdy ale neopouští staré přátele.

Jméno: Richie Barlow
 

Věk: 24
 

Rodina: Rodiče a sestra s rodinou
 

Bydliště: Southampton
 

Pracovní pozice: Technik u jednoho z prodejců Volvo Trucks v britské metropoli Londýně
 

Záliby: Horské kolo, setkávání s přáteli
 

Profesní zájmy: Vysoce výkonná vozidla, týmová práce, vývoj

Seznamte se s Ladislavem ze Slovenska

Je to rodinný typ s jasnými životními prioritami. Staví pro rodinu dům a buduje si kariéru, která ho udržuje na špičce technického vývoje. Vždy se snažíme zlepšovat.

Jméno: Ladislav Pliška
 

Věk: 36
 

Rodina: Manželka, syn a dcera
 

Bydliště: Žiar nad Hronom
 

Pracovní pozice: Technik ve Volvo Truck Center ve slovenském Zvolenu
 

Záliby: Rodinný život, práce na novém domě
 

Profesní zájmy: Telematika, diagnostika, vývoj

Vítejte ve společnosti Volvo Trucks – U nás na všem záleží

Víme, že berete svou kariéru vážně. My také! Prozkoumejte naši nabídku, protože všechno je důležité.

Přidejte se k lídrům v oboru 

Společnost Volvo Trucks je jeden z největších výrobců nákladních vozidel na světě. Po mnoho desítek let jsme na špičce vývoje v průmyslu dopravních prostředků, protože vyvíjíme průkopnické inovace. Společně s vámi budeme posouvat své možnosti ještě dál. 

 

Práce s nákladními vozy na technologické špičce 

Nákladní vozy Volvo jsou známé svou vynikající kvalitou a mimořádnými výkony. Když se přidáte k našemu týmu, získáte z první ruky znalosti o technologiích, které učiní dopravu blízké budoucnosti mnohem bezpečnější, čistší a efektivnější. 

 

Práce v moderních servisech 

Servisy u prodejců společnosti Volvo Trucks jsou vyprojektovány tak, že lidé, kteří v nich pracují, jsou jejich středem. Dostanete možnost pracovat s nejnovějšími analytickými nástroji, nářadím a vybavením. Snažíme se vytvářet nejprofesionálnější a nejkomfortnější pracovní prostředí v celém oboru. 

 

Postavte si kariéru na vývoji 

Jediná věc, která u společnosti Volvo Trucks trvá stále, je vývoj. Když pro nás budete pracovat, budete mít možnost účastnit se našeho dlouhodobého školicího programu. Nebo spíš my budeme očekávat, že se ho zúčastníte. Protože jen tak se můžeme hýbat kupředu. 

Dostanete férovou nabídku 

Ve společnosti Volvo Trucks věříme v prospěšnost a zodpovědnost. Také víme, že spokojení zaměstnanci podávají lepší výkony, a proto nabízíme konkurenceschopné mzdy a k nim navíc široký program benefitů, které vám poskytnou zajištění a všestranné obohacení. 

 

Dostanete se do dokonalé rovnováhy mezi životem a prací 

Uznáváme, že v lidském životě není důležitá jen práce. Takže děláme, co můžeme, aby pracovní podmínky u nás respektovaly váš rodinný život a podporovaly zdravý životná styl. Naše uvažování o udržitelnosti se týká mnohem více oblastí než jen aut. 

 

Růst díky pokrokovým hodnotám  

Chceme, abyste se aktivně účastnili života naší společnosti, a proto se velice snažíme vytvářet prostředí, které by vás motivovalo se zapojit. Chceme, aby váš hlas byl slyšet a vaše nápady nikdy nezapadly. Respekt vůči všem je ve společnosti Volvo Trucks danost. 

 

Zapojte se do skvělého týmu 

Ve společnosti Volvo Trucks budete v jednom týmu s úžasnými lidmi ze všech možných skupin. Společně budete své zkušenosti a dovednosti využívat k plnění úkolů. Budete se dělit o inspirativní výzvy a fantasticky přátelské prostředí. 

Důkazy pokroku v dopravě

Volvo přineslo světu tříbodový bezpečnostní pás, bezpečnostní kabinu a dosud nepřekonanou převodovku I-Shift. Svým neustálým technologickým vývojem trvale posouváme průmysl dopravních prostředků dopředu.

Zrozeno ve Švédsku

Společnost Volvo Trucks pochází ze severu, kde je drsné klima, což k přežití vyžaduje odhodlání a tvrdou práci.

Podrobné informace z první ruky


Obchodní zástupci Volvo Trucks vědí o naší společnosti i filozofii všechno. Tak neváhejte a obraťte se na ně.