Volvo Trucks

Česká republika

×

nákladní vozidla Volvo na elektrický pohon

Víme, že mnoho přepravních společností se usilovně snaží snížit svou ekologickou stopu, zlepšit pracovní prostředí řidičů a přispět k tomu, aby města byla tišší a čistší. Tuto snahu chceme podpořit naší řadou elektrických nákladních vozidel a řešení pro plně elektrickou dopravu.

Electromobility made easy by Volvo Trucks.

Hned od začátku

Přechod na elektřinu je investicí do budoucna. Pokud máte zájem o přechod na elektrický pohon, vždy začneme důkladnou analýzou vašich potřeb, abychom mohli vytvořit kompletní přepravní řešení, které dokonale vyhovuje vašemu provozu.

Přínos 

Díky nulovým emisím výfukových plynů a nižšímu hluku budete moci vyzvedávat a doručovat zboží na místech, kam běžná nákladní vozidla nemohou. Nižší hladiny hluku mohou vytvářet příležitosti k zajišťování široké škály přepravních zakázek v době mimo špičku. Tím se v přetížených městech zlepšuje využití prostoru v čase.

Každodenní použití

Naše elektrická nákladní vozidla jsou oproti tradičním nákladním vozidlům velmi tichá, a to jak při jízdě, tak při stání na místě. Hladina hluku a vibrací je mnohem nižší v kabině i při činnostech kolem vozidla. Elektromotor navíc nabízí velmi hladký a plynulý přísun energie. To je ideální při častém zastavování, které je při dopravě ve městě typické.

Naše plně elektrické modely nákladních vozidel

Podívejte se na přehled našich elektrických nákladních vozidel v interaktivním průvodci produkty nebo si jej stáhněte zde

Související články

Máte nějaké otázky?

Obchodní zástupce Volvo Trucks vám na ně jistě odpoví. Zastavte se v Truck Centru, zavolejte anebo jej pozvěte k sobě.