Trucks

Přečtěte si více o vozidlech vhodných pro segment stavebnictví v online brožurách.

Přinášíme svět zítřka. Dnes

PŘEPRAVA VE STAVEBNICTVÍ

Města rostou. Díky vám a vaším náklaďákům – a každý spoléhá na vás, že to zvládnete. Nabízíme řešení, která vám umožní převézt více nákladu, zdolat těžší terén, zkrátit pracovní časy, zvýšit provozuschopnost, ulevit rukám řidiče a snížit spotřebu paliva. 

Funkce vozidel od společnosti Volvo Trucks pro vaše podnikání

Vyzkoušejte řešení, která vám usnadní život a ještě více zlepší vaši práci.

Robustní přední strana
Navrženo pro nejtěžší terény na světě.

I-Shift s převody pro pomalou jízdu
Vynikající schopnost rozjezdu i při plném zatížení a naprostá kontrola nad výkonem i při velmi nízkých rychlostech.

Dostatek výkonu v každé situaci
S vozidly Volvo budete mít vždy k dispozici potřebný výkon. Hnací ústrojí vozidel Volvo FMX, Volvo FH, Volvo FM, Volvo FEVolvo FL.

Trakce pod kontrolou
S přehledným panelem řízení trakce už nikdy neuvíznete. Uzávěrky diferenciálů, poháněnou přední nápravu a další pomůcky k zajištění trakce aktivujete otočením ovladače po směru hodinových ručiček.

Volvo Dynamic Steering tak, jak ho máte rádi 
Dokonalá stabilita a ovladatelnost při všech rychlostech – a zároveň menší námaha pro vaše ruce.

Externí řízení
Řiďte své vozidlo mimo kabinu.

Zvedání tandemové nápravy
Tato funkce je výhodná, zejména když jezdíte plně naloženi jedním směrem a bez nákladu zpátky.

Přepravte více nákladu
Náš podvozek lze vybavit různými komponenty a typy pérování, takže se přizpůsobí konkrétním potřebám. S naším vzduchovým odpružením můžete zkombinovat vysokou nosnost, perfektní ovladatelnost i pohodlí řidiče. Každou z předních náprav se vzduchovým zavěšením lze zatížit až 10 tunami. Dokáže zvýšit vaši produktivitu, zlepšit pracovní prostředí a díky menším vibracím eliminovat námahu, které jsou vystaveny součásti vašeho vozidla.

Pohodlné kabiny
Všechny naše kabiny se vyznačují vysokou úrovní pohodlí, nízkou hladinou hluku a spoustou prostoru. Vždy s ohledem na bezpečnost. Interiér kabiny vozidel Volvo FMXVolvo FHVolvo FMVolvo FE a Volvo FL.

Viditelnost
Vynikající výhled s velkorysými okny a dobře umístěnými zrcátky. Další výhled získáte přidáním až osmi kamer.

Koncepce vhodného podvozku
Koncepce podvozku vozidel Volvo Trucks spočívá v tom, že přímo z továrny můžete získat rámy a nápravy přesně odpovídající vašim představám. Obchodní zástupce Volvo Trucks vám pomůže se sestavením vašeho vozidla na míru.

Snadná montáž nástaveb
Usnadňujeme výrobcům nástaveb přizpůsobení vašeho vozidla druhu činnosti, jíž se vaše firma zabývá. Pokyny pro výrobce nástaveb vydané společností Volvo obsahují srozumitelné návody.

Chraňte svou provozuschopnost servisní smlouvou Volvo Gold
Servisní smlouva Volvo Gold, která zahrnuje veškerou preventivní údržbu a opravy nákladních vozidel za pevný měsíční poplatek, je nejlepším způsobem, jak si zajistit provozuschopnost. Vaše nákladní vozidlo také na dálku komunikuje se servisní dílnou, aby vaše návštěvy proběhly co nejefektivněji.

Referenční klient

Vozidlo je velmi stabilní i s těžkým nákladem. A převodovka I-Shift je velmi přesná. Podle mého názoru je to skvělé vozidlo.

Vybudujte si svoji budoucnost.

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks a najděte to nejlepší řešení pro vaše podnikání v oblasti stavebnictví a stavební přepravy.