Trucks

Přečtěte si více o vozidlech vhodných pro segment přepravy v lomech a těžebním průmyslu v online brožurách.

Náročné podmínky vyžadují odolné vybavení

Přeprava pro těžbu a lomy

Strmá stoupání, prudká klesání, ostré zatáčky a stísněné prostory s nákladním automobilem naloženým na maximum – to vše od vás vyžaduje naprosté soustředění a kontrolu nad situací. Jsme tu proto, abychom vám pomohli zajistit nepřerušenou činnost, i když jsou podmínky náročné.

Funkce od společnosti Volvo Trucks pro vaši činnost

Prozkoumejte řešení, která vám usnadní život a ještě více zlepší vaši práci.

Dvojnáprava s nosností 38 tun
Hledáte trvalé řešení, díky kterému můžete dosáhnout vyšší nákladové kapacity a maximální produktivity?

Robustní příď
Robustní příď je navržena do drsného a náročného terénu.

I-Shift s převody pro pomalou jízdu
Vynikající schopnost rozjezdu i při plném zatížení a naprostá kontrola nad výkonem i při velmi nízkých rychlostech.

Pětinápravová nákladní vozidla přímo z továrny
Přímo v továrně postavíme vaše Volvo s pěti nápravami v konfiguracích 10 × 4 nebo 10 × 6, takže i bez přívěsu zvládnete převézt ohromný náklad.

Trakce vždy, kdy je třeba
Mějte trakci i svou produktivitu pod kontrolou. Uzávěrky diferenciálů se snadno ovládají pomocí intuitivního rozhraní. Pokud je vozidlo navíc vybaveno poháněnou přední nápravou, automaticky se připojí ve chvílích, kdy ji potřebujete. A odpojí, když potřeba není.

Dynamické řízení Volvo tak, jak ho máte rádi
Máte zájem o dokonalou ovladatelnost a zároveň byste si rádi ušetřili namáhání rukou? Podívejte se podrobněji na Volvo Dynamic Steering.

Kabiny pro podzemní těžbu
Naše nízké denní a nízké spací kabiny jsou perfektním řešením do podzemí, kde se potýkáte s omezenou výškou. Navíc můžete kabinu zabezpečit ochranou před padajícími předměty. A ocelovým střešním oknem místo skleněného.

Plánování servisu vozidel Volvo
Kvůli poruchám a urgentním opravám přicházíte o čas i peníze. S aktivní tvorbou servisního plánu a preventivní údržbou však těmto starostem předejdete. Plánovat se totiž vyplatí. My to navíc uděláme za vás. Servisní plán je vytvořen speciálně podle potřeb vašeho vozidla a firmy. Zajistíte si tak optimální provozuschopnost, a to zcela zdarma.

Referenční klient

Nikdy nevíme, co máme před sebou. Podloží se často hýbe, takže jednou někudy projedete, a podruhé už to tam může vypadat úplně jinak.

Dobýváte novou oblast?

Obraťte se na svého obchodního zástupce Volvo Trucks a najděte to nejlepší řešení pro vaše podnikání v oblasti přepravy pro těžbu a lomy.