Trucks

Snadné zajištění dodržování předpisů

Dynafleet - Časy řízení a odpočinku

Využijte dostupnou pracovní dobu řidičů na maximum. Díky službě Dynafleet - Časy řízení a odpočinku okamžitě uvidíte, který řidič se nejlépe hodí pro novou zakázku a který by si naopak měl odpočinout nebo pro dnešek práci ukončit. S těmito informacemi, které budete mít neustále na dosah ruky, můžete lépe využit kapacitu vozidel a navýšit tak zisky.

Údaje o řidičích pro snadné plánování

Plánováním a administrativou lze strávit méně času. Systém Dynafleet - Časy řízení a odpočinku podporuje efektivní plánování tím, že vás na základě evropské legislativy o době řízení a odpočinku okamžitě informuje, jak dlouhou dobu mohou řidiči strávit plněním nových pracovních úkolů. Podrobné údaje o způsobu jízdy a dodržování předepsaného odpočinku jsou užitečné také při fakturaci a při výpočtu mezd řidičů.

Vzdálené stahování dat z tachografů

Prostřednictvím služby Dynafleet - Časy řízení a odpočinku můžete přímo ze své kanceláře snadno a rychle stahovat údaje z tachografů, přičemž nezáleží na tom, kde se zrovna vozidlo nebo řidič nachází. Všechny své záznamy tak budete mít neustále aktuální. A ušetříte si tak 20minutové ruční stahování.

U vozového parku čítajícího 40 vozidel tak díky úspoře 20 minut na jedno stažení dat z tachografu ušetříte 13 hodin měsíčně. Ročně tak získáte měsíc k dobru a můžete tento čas využít účelněji.

Jednoduše. Správně. A podle zákonů.

Sledování omezení doby řízení a práce podle zákonných limitů, správa doby odpočinku a další funkce. Systém Dynafleet pohlídá všechny činnosti řidičů a přehledně vám zobrazí důležité informace. Kromě toho si budete moci sestavovat také výkazy o aktivitě řidičů. Dynafleet - Časy řízení a odpočinku lze využívat i v kabině, takže si řidič může sám hlídat, zda splňuje zákonná nařízení ohledně doby řízení a odpočinku.

Hlavní výhody

  • Automatické stahování dat z paměti tachografu a karty řidiče. Všechna data zůstávají v systému Dynafleet a máte je kdykoliv k dispozici.
  • Speciální funkce sleduje časy řízení a včas upozorňuje správce vozového parku na hrozící porušení zákonů.
  • Poskytuje základ pro fakturaci a výpočet mezd řidičů.
  • Snadněji dodržíte všechna nařízení upravující pracovní dobu řidičů.
  • Ušetříte čas strávený plánováním a administrativou.

Je čas pustit se do toho

Obchodní zástupce Volvo Trucks s vámi rád probere, která ze služeb systému Dynafleet je pro vás výhodná a jak ji lze naplno využít.