Volvo Trucks

Česká republika

×
Hradec Králové

Vlčkovická 237/1
500 04  Hradec Králové

Tel.: +420 724 483 223(4) - servis
Tel.: +420 724 483 225 - náhradní díly
E-mail: servis.hradec@volvo.com
VAS 24h: +420 724 483 223

Vedoucí servisu
Martin Pozler
Tel.: + 420 724 483 224
E-mail: martin.pozler@volvo.com
 

Regionální manažer poprodejních služeb
Pavel Hron
Tel.: + 420 724 483 220
E-mail: pavel.hron@volvo.com

http://www.volvotrucks.cz/

Zde nás najdete.

PROVOZNÍ DOBA:
PO - PÁ: 7:00 - 20:00
SO:          7:00 - 15:00
 

Příjem oprav
Martin Pozler
Tel.: + 420 724 483 224
E-mail: martin.pozler@volvo.com
 

Jaroslav Jón
Tel.: + 420 724 483 223
E-mail: jaroslav.jon@volvo.com

Kateřina Hronová
Tel.: +420 724 483 221
E-mail: katerina.hronova@volvo.com
 

Michal Petera
Tel.: + 420 721 047 443
E-mail: michal.petera@volvo.com
 

Marek Suchánek
Tel.: + 420 724 483 726
E-mail: marek.suchanek@volvo.com

 

Prodej náhradních dílů
Aleš Kloutvor / Vedoucí skladu
Tel.: + 420 724 483 225
E-mail: ales.kloutvor@volvo.com

Jakub Drasnar
Tel.: + 420 724 483 266
E-mail: jakub.drasnar@volvo.com
 

Jaroslav Řezníček
Tel.: + 420 601 121 950
E-mail: jaroslav.reznicek@volvo.com

 

Mycí linka
Petr Podlezl
Tel.: + 420 495 065 555

Obchodní zástupci - Východočeský region

Petera

Pavel PETERA

Mobil: +420 602 343 614

pavel.petera@volvo.com

Bureš Final

David BUREŠ

Mobil: +420 724 483 233

david.bures@volvo.com

Služby

Servisní služby Truck Centra

· Servisování vozidel a prodej náhradních dílů
· Opravy havarovaných vozidel
· Pomoc při řešení pojistných událostí
· Smluvní servis pojišťoven ČP, Generali, Kooperativa, ČPP, Allianz, Direct
· Předprodejní servis
· Příprava na STK
· Zajištění odtahové služby
· Ověřování tachografů
· Montáž a opravy Toll Collect 
· Kontrola brzd na válcové stolici
· Montáž a servis hydraulik HYVA
· Servis autobusů Volvo
· Nabídka dárkových předmětů Volvo
· Mycí linka

Prodejní služby Truck Centra

· Prodej nových vozidel
· Povinné školení - akreditační středisko
· Školení řidičů-konzultace
· Zajištění financování vozidel

Volvo Group Truck Centra