Volvo Trucks

Česká republika

×

Nová těžká řada vozidel Volvo Trucks

S novými vozidlo Volvo FH, Volvo FH16, Volvo FM a Volvo FMX, vám přinášíme zcela nový zážitek z jízdy. Zároveň získáte novou úroveň výkonu a účinnosti. Nové prostředí pro řidiče, více prostoru v kabině a adaptivní dálkové světlomety - to je jen zlomek z množství nových prvků, která vozidla nabízí. 

Čtyři nová vozidla. Představena najednou. To je důvod proč jsme vám je předvedli trošku netradiční cestou.

Naše nová těžká řada nákladních vozidel

Získejte více informací o interiéru a exteriéru nových nákladních vozidel. 

Je to realita?

Dostaňte se do zákulisí natáčení videa "Věž". Setkejte se s lidmi a zeptejte se jich, co si myslí o našem odvážném videu "Věž" natočenému ku příležitosti uvedení nové těžké řady Volvo Trucks.

08A3977 – Tahač FH 4x2 s návěsem pro dálkovou přepravu na silnici

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh nový vůz Volvo FH – novou generaci nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh nové Volvo FH, které se může pochlubit přepracovanou kabinou, inovativními bezpečnostními prvky a pracovním prostředím zaměřeným na řidiče. Hlavním cílem nového designu je poskytnout řidiči produktivnější, bezpečnější a pohodlnější život na cestách.
R2A8182 – Nová řada těžkých nákladních vozů Volvo Trucks

Společnost Volvo Trucks uvádí na trh novou generaci těžkých nákladních vozidel navrženou s ohledem na potřeby řidiče

Společnost Volvo Trucks představuje čtyři nové nákladní automobily, které kladou silný důraz na prostředí, bezpečnost a produktivitu řidiče. „Na tuto velkou investici do budoucna jsme opravdu hrdí. Chceme být nejlepším obchodním partnerem našich zákazníků, který jim pomůže stát se konkurenceschopnějšími a zaujmout ty nejlepší řidiče na stále náročnějším trhu,“ prohlašuje Roger Alm, prezident společnosti Volvo Trucks. Čtyři těžká nákladní vozidla – Volvo FH, FH16, FM a FMX – představují přibližně dvě třetiny ze všech dodávek společností Volvo Trucks.
Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16

Společnost Volvo Trucks představuje nové Volvo FH16 spojující komfort s výkonem a nabízející vynikající produktivitu

Společnost Volvo Trucks uvedla na trh novou generaci modelu Volvo FH16, ve které se zdařile snoubí nové bezpečnostní prvky, pracovní prostředí, jehož středobodem je řidič, a nejnovější technologie a která zákazníkům nabízí vyšší produktivitu. Nový vlajkový model patří do nové generace vozidel společnosti Volvo Trucks, která byla navržena s ohledem na potřeby řidiče.

Got a question?

Your local Volvo Trucks dealer will have the answer. Drop in, give them a call or ask them to come and see you.