Trucks

Volvo FH – dokonalý zážitek z dálkové přepravy

Pro život na silnici budete chtít vozidlo, které vám zajistí bezpečí a pohodlí i na dlouhých trasách. Volvo FH je ikonou dálkové přepravy. Optimalizuje vaši provozuschopnost a ekonomické využití paliva a nabízí svému řidiči vynikající pracovní prostředí. Volvo FH je, jednoduše řečeno, lepší než kdy předtím.

Maximální využití

Získejte ze svého paliva maximum

Výkon přizpůsobený vašim úkolům

Vše o hnacích ústrojích Volvo FH

Další krok ve vývoji

Stále se měnící konstanta v dálkové přepravě

Fakta o modelu Volvo FH

Výkon motoru: 420–540 koní, 5 velikostí kabiny, tahač či podvozek k dostavbě, nafta, bionafta, HVO, plyn-LNG a bio-LNG a elektřina

Přizpůsobený pro vaši produktivitu

Podvozek vyrobený pro vaši práci

Široká nabídka služeb

Získejte ještě více ze svého podnikání

Zjistěte více informací o modelu Volvo FH přes internaktivní online brožuru.

Kabiny modelu Volvo FH

Přednosti modelu Volvo FH

Co říkají o vozidlech Volvo FH zákazníci?

První nákladní vozidla Volvo jsme koupili na začátku osmdesátých let – byla to dvě nákladní vozidla Volvo, která jsem řídil sám. Volvo jsme si zvolili díky vysoké kvalitě a jsme opravdu spokojení s jeho výkonem. Volvo je nyní součástí naší tradice.

Služby, které podporují vaše podnikání

Příslušenství pro vaše vozidlo

Podle vašeho gusta

Často kladené dotazy o modelu Volvo FH

Volvo FH si volí většina našich zákazníků pracujících v dálkové přepravě. Je však oblíbené i v přepravě dřeva a ve stavebnictví. Volvo FH je vynikající volbou pro náročné úkoly, kde potřebujete silné hnací ústrojí a kde oceníte prostornou a pohodlnou kabinu.

Pokud si přejete, můžete své Volvo FH získat s robustní tandemovou poháněnou nápravou. Ta nabízí skvělou kombinaci nákladové kapacity, trakce a ekonomického využití paliva – zejména s funkcí zvedání tandemové nápravy. V těžkých podmínkách vás dostane opravdu daleko. Pokud však skutečně potřebujete poháněnou přední nápravu, doporučujeme vám podívat se blíže na Volvo FMX.

To záleží na tom, jak jste vysoký. Naše kabina Globetrotter nabízí maximální výšku stání 205 cm, ale pokud upřednostňujete prostor, měli byste se rozhodnout pro kabinu Globetrotter XL nebo Globetrotter XXL. Ty obě nabízí výšku pro stání 220 cm. Druhá z nich nabízí i širší postel a je naší nejprostornější kabinou.

Pohodlí. Budete mít dostatek prostoru, pohodlnou postel a příjemné klima bez ohledu na venkovní teplotu. I když používáte mnoho elektronických zařízení, nemusíte se obávat, že budete mít ráno vybité akumulátory, protože můžete mít Volvo FH s duálními akumulátory a oddělenými okruhy pro funkce pobytu v kabině a motor.

Ano, můžete. Všechny naše motory D13 mohou jezdit na HVO a některé i na bionaftu. Kromě toho nabízíme dva motory, které mohou jezdit na zkapalněný zemní plyn nebo bioplyn (LNG), což výrazně sníží vaši ekologickou stopu.

Zjistěte si více o modelu Volvo FH

Máte otázky? Chcete si o svém budoucím vozidle s někým promluvit? Kontaktujte svého místního obchodního zástupce Volvo Trucks.