Trucks

Volvo FH16 – sladění síly a pohodlí k dokonalosti

Když váš život na silnici nevyžaduje nic jiného než to nejlepší. Volvo FH16 vám přináší sílu, kterou potřebujete k efektivní práci, a úroveň komfortu, díky níž je vše méně namáhavé. Je ikonou svého oboru a spolehlivým nástrojem, který je nyní lepší než dříve. V případě potřeby zvládá celkovou hmotnost až 325 tun.

Pohodlí bez kompromisů

Proč se spokojit s něčím jiným než s tím nejlepším?

Výkon přizpůsobený vašim úkolům

Hnací ústrojí s výkonem až 750 k

Síla evoluce

Další kroky v oblasti výkonu a spolehlivosti

Fakta o modelu Volvo FH16

Výkon motoru: 550–750 k, pět velikostí kabiny, tahač nebo podvozek k dostavbě, nafta a HVO

Přizpůsobený pro vaši produktivitu

Podvozek vyrobený pro vaši práci

Široká nabídka služeb

Optimalizujte svůj provoz ještě více

Zjistěte více informací o modelu Volvo FH16 přes interaktivní online brožuru.

Kabiny modelu Volvo FH16

Přednosti modelu Volvo FH16

Co o vozidlech Volvo FH16 říkají lidé?

Úspěchu jsme dosáhli i díky téměř 50leté spolupráci se společností Volvo. Moje souprava na dopravu dřeva je téměř dokonalá. Jestli kdy pánbůh stvořil lepší, nechal si ji pro sebe.

Služby, které podporují vaše podnikání

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO VAŠE VOZIDLO

Podle vašeho gusta

Často kladené dotazy o modelu Volvo FH16

Díky své síle a tažné kapacitě opravdu těžkého nákladu se Volvo FH16 stalo populárním pro přepravu dřeva, přepravu těžkých nákladů a těžební přepravu. Lze jej ale také postavit jako rychlé a pohodlné nákladní vozidlo pro dálkovou přepravu, abychom uvedli alespoň jeden příklad.

Pro opravdu náročné podmínky, kdy potřebujete pohon všech kol, doporučujeme Volvo FMX. Své vozidlo Volvo FH16 však můžete získat s robustní dvojnápravou, která nabízí skvělou kombinaci nákladové kapacity, trakce a ekonomického využití paliva.

To záleží na tom, jak jste vysoký. Naše kabina Globetrotter nabízí maximální výšku stání 205 cm, ale pokud upřednostňujete prostor, měli byste se rozhodnout pro kabinu Globetrotter XL nebo Globetrotter XXL. Ty obě nabízí výšku pro stání 220 cm. Druhá z nich nabízí i širší postel a je naší nejprostornější kabinou.

Patří mezi nejpohodlnější nákladní vozidla. Budete mít dostatek prostoru, pohodlnou postel a příjemné klima bez ohledu na venkovní teplotu. I když používáte mnoho elektronických zařízení, nemusíte se obávat, že budete mít ráno vybité akumulátory, protože můžete mít Volvo FH16 s duálními akumulátory a oddělenými okruhy pro funkce pobytu v kabině a motor.

Ano, můžete. Všechny naše motory D16 mohou jezdit na HVO a některé i na bionaftu. V závislosti na svém výběru můžete výrazně snížit svou ekologickou stopu.

Zjistěte více o modelu Volvo FH16 od obchodního zástupce

Máte otázky? Chcete si o svém budoucím vozidle s někým promluvit? Nebo už jste připraveni přejít na nové Volvo FH16?