Volvo Trucks

Česká republika

×
Volvo FM s ekologickou stopou menší o 20 %.

Volvo FM LNG na plynový pohon pro regionální přepravu

Volvo FM LNG je ideální nákladní vozidlo pro regionální přepravu zboží. Nabízí stejné pohodlí a výkon, na jaké jste zvyklí z vaší mobilní kanceláře – Volva FM. Přitom má ale nižší emise CO2 a může přispět ke snížení vašich nákladů na palivo.

Volvo FM LNG driving on road

Takový výkon, jaký potřebujete

Hnací ústrojí poháněné plynem je založeno na renomované motorové technologii používané ve vozidle Volvo FM. A poskytuje i stejný výkon – ale s až o 20 % nižšími emisemi CO2*. Můžete si vybrat mezi výkonem 420 k a 460 k, takže není třeba dělat kompromisy.

* Toto se týká emisí vozidla během provozu, tzv. „tank-to-wheel” (z nádrže ke kolům).

Snižte si náklady na palivo

Volvo FM LNG nabízí stejnou ekonomiku využití paliva jako Volvo FM poháněné naftou. LNG je však často levnější, a tak máte možnost dosáhnout nižších nákladů.

Vhodné pro váš akční rádius

U těžkých vozidel s plynovým pohonem bývá zásadním faktorem dojezd. Motory s pohonem na LNG jsou vysoce účinné a v kombinaci s LNG zajišťují dojezd dostatečný pro regionální přepravu. Můžete si vybrat ze tří různých objemů nádrží, které vám umožní ujet až 1 000 km.

ZÍSKEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE O MODELU VOLVO FM LNG S PLYNOVÝM POHONEM

Prodejce nákladních vozidel Volvo vám podá aktuální informace o rozvoji prodeje vozidel s plynovým pohonem ve vaší zemi.