Trucks

×

Volvo FM LNG na plynový pohon pro regionální přepravu

Volvo FM LNG je ideální nákladní vozidlo pro regionální přepravu zboží. Nabízí stejné pohodlí a výkon, na jaké jste zvyklí z vaší mobilní kanceláře – Volva FM. Přitom má ale nižší emise CO2 a může přispět ke snížení vašich nákladů na palivo.

Takový výkon, jaký potřebujete

Hnací ústrojí poháněné plynem je založeno na renomované motorové technologii používané ve vozidle Volvo FM. A poskytuje i stejný výkon – ale s až o 20 % nižšími emisemi CO2*. Můžete si vybrat mezi výkonem 420 k a 460 k, takže není třeba dělat kompromisy.

* Toto se týká emisí vozidla během provozu, tzv. „tank-to-wheel” (z nádrže ke kolům).

Snižte si náklady na palivo

Volvo FM LNG nabízí stejnou ekonomiku využití paliva jako Volvo FM poháněné naftou. LNG je však často levnější, a tak máte možnost dosáhnout nižších nákladů.

Vhodné pro váš akční rádius

U těžkých vozidel s plynovým pohonem bývá zásadním faktorem dojezd. Motory s pohonem na LNG jsou vysoce účinné a v kombinaci s LNG zajišťují dojezd dostatečný pro regionální přepravu. Můžete si vybrat ze tří různých objemů nádrží, které vám umožní ujet až 1 000 km.

* Toto se týká emisí vozidla během dálkové jízdy, tzv. cyklus Tank-to-wheel (od nádrže ke kolům), ve srovnání s vozidlem, které používá běžnou evropskou naftu.

** Skutečná spotřeba paliva a dojezd vozidel LNG se může lišit v závislosti na mnoha faktorech, jako jsou rychlost jízdy, použití tempomatu, specifikace vozidla, zatížení vozidla, topografie trasy, zkušenosti řidiče, údržba vozidla, povětrnostní podmínky, plnicí tlak při doplňování LNG a teplota.

Čerpací stanice LNG v areálu Volvo Group Truck Centra v  Klecanech

Společnost GasNet spustila 19.6. 2020 provoz čerpací stanice na zkapalněný zemní plyn - LNG v prostorách servisního střediska Volvo Group Truck Centra v Klecanech. Věříme, že tímto krokem jsme společně nastartovali poptávku po vozidlech s plynným pohonem v České republice.

ZÍSKEJTE AKTUÁLNÍ INFORMACE O MODELU VOLVO FM LNG S PLYNOVÝM POHONEM

Prodejce nákladních vozidel Volvo vám podá aktuální informace o rozvoji prodeje vozidel s plynovým pohonem ve vaší zemi.